Trwa ładowanie...
dhm5k2i

USA. Pilot stracił panowanie nad samolotem. Zobacz wideo z kokpitu

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w USA, na Florydzie. Uczestnik szkolenia dla pilotów stracił panowanie nad samolotem podczas podchodzenia do lądowania. Całą sytuację zarejestrowała kamera umieszczona w kokpicie maszyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dramatyczne lądowanie w USA. Pilot trafił do szpitala
Dramatyczne lądowanie w USA. Pilot trafił do szpitala (Youtube.com)
dhm5k2i

Dramatyczne lądowanie samolotu podczas szkolenia dla pilotów na North Perry Airport na Florydzie, w USA, miało miejsce dwa tygodnie temu, jednak sprawa ujrzała światło dzienne dopiero wczoraj, gdy nagranie z niebezpiecznego zdarzenia trafiło na Youtube.

Na wideo widać moment, w którym pilot traci kontrolę nad maszyną podczas końcowej fazy lądowania. Problemy zaczęły się w momencie, gdy samolot dotknął kołami płyty lotniska, w efekcie czego, wypadł z pasa.

Czytaj także: Samolot zaczął płonąć w trakcie lotu. Dramatyczne chwile na pokładzie Boeinga 777 [Zobacz wideo]

dhm5k2i

Samolot rozbił się o stojące na trawie oznaczenia lotniska. Maszyna została poważnie uszkodzona. Pilot z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala. Był on jedyną osobą na pokładzie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z kamery umieszczonej w kokpicie.

Według ekspertów mężczyzna pilotujący maszynę miał bardzo dużo szczęścia, gdyż samolot przewrócił się na bok i nie koziołkował. Jak dowiedziała się stacja 7news, pilot jest już w pełni sił i powrócił do szkoleń.

Zobacz także: Samolot wypadł z pasa startowego. Zobacz wideo nagrane przez jednego z pasażerów

dhm5k2i

Podziel się opinią

Share
dhm5k2i
dhm5k2i
Więcej tematów