Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji

Ktoś uzyskał dostęp do dokumentów dotyczących nowej gry CD Projekt RED - "Cyberpunk 2077". Przestępca zażądał od polskiego studia okupu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji
(Materiały prasowe)

Nieznana osoba weszła w posiadanie wewnętrznych plików dotyczących nadchodzącej gry "Cyberpunk 2077" - możemy przeczytać w oświadczeniu na stronach CD Projekt RED. Przestępca, który w nieznany sposób przejął dokumenty, zażądał od studia okupu. W przeciwnym razie grozi upublicznieniem zawartości. CD Projekt RED nie ma zamiaru płacić i tłumaczy, że informacje, które w związku z tym mogą się pojawić, są nieaktualne i dotyczą starszej wersji gry. Studio poinformowało też, że sprawa została zgłoszona organom ściągania.

CD Projekt RED
Podziel się

"Cyberpunk 2077" to nowa gra, nad którą pracują twórcy światowego hitu "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Gra została zapowiedziana już ponad 4 lata temu, w styczniu 2013 roku, nadal jednak nie ma planowanej daty premiery. Po sukcesie trzeciej części "Wiedźmina" gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują informacji o nowym tytule. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to RPG rozmachem przewyższająca "Dziki Gon", który na całym świecie zebrał kilkaset nagród.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.