wp

Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji

Ktoś uzyskał dostęp do dokumentów dotyczących nowej gry CD Projekt RED - "Cyberpunk 2077". Przestępca zażądał od polskiego studia okupu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórcy gry "Wiedźmin" padli ofiarą cyberprzestępców. Wyciekły dane dotyczące nowej produkcji
(Materiały prasowe)

Nieznana osoba weszła w posiadanie wewnętrznych plików dotyczących nadchodzącej gry "Cyberpunk 2077" - możemy przeczytać w oświadczeniu na stronach CD Projekt RED. Przestępca, który w nieznany sposób przejął dokumenty, zażądał od studia okupu. W przeciwnym razie grozi upublicznieniem zawartości. CD Projekt RED nie ma zamiaru płacić i tłumaczy, że informacje, które w związku z tym mogą się pojawić, są nieaktualne i dotyczą starszej wersji gry. Studio poinformowało też, że sprawa została zgłoszona organom ściągania.

CD Projekt RED
Podziel się
wp

"Cyberpunk 2077" to nowa gra, nad którą pracują twórcy światowego hitu "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Gra została zapowiedziana już ponad 4 lata temu, w styczniu 2013 roku, nadal jednak nie ma planowanej daty premiery. Po sukcesie trzeciej części "Wiedźmina" gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują informacji o nowym tytule. Na razie wiadomo jedynie, że będzie to RPG rozmachem przewyższająca "Dziki Gon", który na całym świecie zebrał kilkaset nagród.

wp
wp
wp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.