Tweeter i nie tylko w nowych nawigacjach TomTom

Tweeter i nie tylko w nowych nawigacjach TomTom

Tweeter i nie tylko w nowych nawigacjach TomTom
29.08.2011 14:52

TomTom wprowadził dziś nowe usługi LIVE Search & Go, które obejmują portale Expedia, TripAdvisor i Yelp. Aplikacje te umożliwiają dostęp do obiektywnych opinii internautów oraz najlepszych tras dotarcia do wybranych miejsc. To pierwszy raz, kiedy portale podróżnicze i Twitter zostały dostosowane specjalnie do potrzeb użytkowników nawigacji.

Aplikacja Twitter w urządzeniach TomTom umożliwia udostępnianie czasu dotarcia do celu. Treść wpisu jest ustawiana zanim kierowca zacznie prowadzić samochód, dzięki czemu może się w pełni skoncentrować na drodze bez potrzeby informowania znajomych o planowanym czasie przybycia. Szacowany czas przybycia będzie aktualizowany przed końcem jazdy, aby móc udostępnić jak najbardziej dokładną informację. Wszystkie funkcjonalności aplikacji Twitter są opcjonalne –. mogą zostać włączone i wyłączone, w zależności od preferencji użytkowników.

W ramach portfolio usług LIVE Search & Go dostępna jest również aplikacja Expedia, która umożliwia porównanie różnych opcji zakwaterowania w okolicy trasy. Trip Advisor i Yelp udostępniają kierowcom dostęp do obiektywnych recenzji restauracji, hoteli, kin i salonów SPA.

Obraz
© (fot. TomTom)

Każda z nowych aplikacji LIVE Search & Go została stworzona, tak aby działała bezproblemowo z mapami TomTom i technologią wyznaczania tras.

Nowe usługi TomTom Live i aplikacja Twitter zostanie zaprezentowana na targach elektroniki użytkowej IFA 2011.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)