Trzy nowe nawigacje Peiying

Trzy nowe nawigacje Peiying
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.12.2011 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Peiying wprowadza na polski rynek trzy modele nawigacji samochodowej GPS zróżnicowanych rozmiarami ekranu i oczywiście ceną. Urządzenia dostępne są w rozmiarach 4, 5 i 7 cali. Nawigacje można kupić jako samodzielne urządzenia bez map, lub w zestawach z mapami AutoMapa, MapaMap lub iGO.

Nawigacja Peiying GPS 430. oparta jest na systemie Microsoft Windows CE 5.0 i procesorze MediaTek MT3351 462MHz. Poza oczywista funkcją nawigowania użytkownik może korzystać także z funkcji multimedialnych urządzenia: słuchać muzyki, oglądać zdjęcia i filmy lub pograć w jedną z czterech zainstalowanych gier. Do dyspozycji jest także kalkulator, kalendarz i przelicznik jednostek. Cena tego 4,3-calowego urządzenia bez mapy: ok. 250 PLN.

Peiying 5005Bt to z kolei nawigacja wyposażona w 5 calowy ekran o rozdzielczości 800x48. i wysokim kontraście. Nawigację wyposażono w przydatne podczas jazdy opcje takie jak: nadajnik FM oraz zestaw głośnomówiący. Wbudowane złącze Bluetooth umożliwia prowadzenie i odsłuchiwanie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym oraz bezpośredni wybór numeru telefonicznego. Funkcja DUN pozwala na łączenie się z Internetem przez większość telefonów komórkowych dostępnych na polskim rynku. Cena urządzenia bez mapy to 399 PLN.

Peiying GPS 7005Bt to model wypażony 7 calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 80. x 480. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików muzycznych, filmów, zdjęć a także plików tekstowych. Posiada system głośnomówiący Bluetooth, który łączy telefon komórkowy z urządzeniem, dzięki czemu można komfortowo obsługiwać telefon za pomocą dużego wyświetlacza. Produkt posiada wejście AV, które zmienia nawigację w monitor. Stanowi to uzupełnienie systemu car audio przy radiach, które odtwarzają pliki multimedialne lub przy DVD. Urządzenie posiada funkcję DUN. Dzięki niej nawigacja w połączeniu z większością modeli telefonów pozwala na łączenie się z Internetem. Cena urządzenia bez mapy: 510 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także