Trzy nowe i tanie myszki Microsoft

Trzy nowe i tanie myszki Microsoft
Źródło zdjęć: © Microsoft

15.10.2010 13:49, aktual.: 15.10.2010 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Optical Mouse 200, Ready Mouse oraz Wireless Mouse 1000 to nowe gryzonie firmy Microsoft, które mają zawojować rynek ekonomicznych myszek. Jak zapewnia producent, każda z nich, poza wysoką jakością wykonania oraz dwuletnią gwarancją, charakteryzuje się także przystępną ceną

Microsoft Optical Mouse 200
To jeden z najtańszych na rynku modeli myszek komputerowych, oferujących jednocześnie dwuletnią gwarancję. OM200 jest doskonałym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z komputerem. Dzięki pełnowymiarowej symetrycznej obudowie myszka będzie bardzo wygodna zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników. OM200 działa w technologii optycznej, z komputerem komunikuje się za poprzez kabel USB. Cena myszki - zaledwie 29 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Optical Mouse 200 (fot. Microsoft)

Microsoft Ready Mouse
Pełnowymiarowa myszka dzięki wysokiej jakości wykonania i ergonomicznemu kształtowi ma sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Symetryczna obudowa sprawia, że myszką mogą posługiwać się osoby prawo i leworęczne. Podobnie jak OP200, jest myszką przewodową, wykorzystującą technologię optyczną. Ready Mouse jest objęta dwuletnią gwarancją i dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 49 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Ready Mouse (fot. Microsoft)

Wireless Mouse 1000
WM1000 to idealne rozwiązanie dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy preferują sprzęt bezprzewodowy. Mysz doskonale pasuje zarówno do prawej jak i lewej dłoni. Wireless Mouse może pracować nawet do ośmiu miesięcy na jednej baterii, a dioda led poinformuje o konieczności jej wymiany. Gryzoń objęty jest dwuletnią gwarancją i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Wireless Mouse 1000 (fot. Microsoft)

Wszystkie myszki współpracują z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4-10.6.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)