Trzy nowe i tanie myszki Microsoft

Trzy nowe i tanie myszki Microsoft

Trzy nowe i tanie myszki Microsoft
Źródło zdjęć: © Microsoft
15.10.2010 13:49, aktualizacja: 15.10.2010 14:11

Optical Mouse 200, Ready Mouse oraz Wireless Mouse 1000 to nowe gryzonie firmy Microsoft, które mają zawojować rynek ekonomicznych myszek. Jak zapewnia producent, każda z nich, poza wysoką jakością wykonania oraz dwuletnią gwarancją, charakteryzuje się także przystępną ceną

Microsoft Optical Mouse 200
To jeden z najtańszych na rynku modeli myszek komputerowych, oferujących jednocześnie dwuletnią gwarancję. OM200 jest doskonałym wyborem dla osób zaczynających swoją przygodę z komputerem. Dzięki pełnowymiarowej symetrycznej obudowie myszka będzie bardzo wygodna zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników. OM200 działa w technologii optycznej, z komputerem komunikuje się za poprzez kabel USB. Cena myszki - zaledwie 29 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Optical Mouse 200 (fot. Microsoft)

Microsoft Ready Mouse
Pełnowymiarowa myszka dzięki wysokiej jakości wykonania i ergonomicznemu kształtowi ma sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Symetryczna obudowa sprawia, że myszką mogą posługiwać się osoby prawo i leworęczne. Podobnie jak OP200, jest myszką przewodową, wykorzystującą technologię optyczną. Ready Mouse jest objęta dwuletnią gwarancją i dostępna jest w sugerowanej cenie detalicznej 49 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Ready Mouse (fot. Microsoft)

Wireless Mouse 1000
WM1000 to idealne rozwiązanie dla właścicieli komputerów stacjonarnych, którzy preferują sprzęt bezprzewodowy. Mysz doskonale pasuje zarówno do prawej jak i lewej dłoni. Wireless Mouse może pracować nawet do ośmiu miesięcy na jednej baterii, a dioda led poinformuje o konieczności jej wymiany. Gryzoń objęty jest dwuletnią gwarancją i jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 59 zł.

Obraz
© Mysz Microsoft Wireless Mouse 1000 (fot. Microsoft)

Wszystkie myszki współpracują z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.4-10.6.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)