TP: biegi między budkami telefonicznymi

TP: biegi między budkami telefonicznymi

16.09.2010 22:37, aktual.: 17.09.2010 09:15

W dniach 17-19 września Warszawa stanie się areną niecodziennej gry miejskiej, biegu Nike Grid, którego patronem jest Telekomunikacja Polska.

Nike Grid to sieć specjalnych tras biegowych obejmująca całą stolicę. Kilkanaście dzielnic podzielono na 21 sektorów i ponad 120 różnorodnych tras. W każdym sektorze znajdują się 4 specjalnie oznaczone budki telefoniczne - rejestratory miejskich zmagań biegowych.

Uczestnik gry ma przebiec trasę między poszczególnymi budkami, a w nich melduje się wstukując swój indywidualny kod, uzyskany przy rejestracji na stronie www.nikegrid.pl. Aby rozpocząć bieg, trzeba wybrać jedną z budek telefonicznych i zadzwonić pod bezpłatny numer 800 50 10 10. Od tego momentu bieg zostanie aktywowany.

Im więcej etapów ukończy dany zawodnik, tym więcej punktów zgromadzi na swoim profilu i zwiększy szansę na specjalne nagrody. Wybrane budki oznaczane są tarczami, za którymi kryją się dodatkowe premie.

Dla biegaczy, którzy przebiegną co najmniej 10 etapów i zarejestrują się w budkach oznaczonych tarczą "Serce" lub "Rozum" Telekomunikacja Polska ufundowała atrakcyjne nagrody: iPad oraz iPod firmy Apple.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)