TOP 10 najdroższych laptopów w Polsce

TOP 10 najdroższych laptopów w Polsce

TOP 10 najdroższych laptopów w Polsce
Źródło zdjęć: © WP.PL | Jacek Rembowski
20.11.2009 14:52, aktualizacja: 09.01.2012 12:38

Notebook to stał się dzisiaj niezbędnym narzędziem wielu pracowników. Coraz więcej osób rezygnuje z zakupu komputera stacjonarnego na rzecz jego przenośnego odpowiednika. W związku z tym, we współpracy z serwisem WWW.tanio.pl sporządziliśmy ranking 10 najdroższych laptopów, jakie są dostępne w polskich sklepach

Notebook stał się dzisiaj niezbędnym narzędziem wielu pracowników. Coraz więcej osób rezygnuje z zakupu komputera stacjonarnego na rzecz jego przenośnego odpowiednika. W związku z tym, we współpracy z serwisem tanio.pl sporządziliśmy ranking 10 najdroższych laptopów, jakie są dostępne w polskich sklepach.

W listopadowym zestawieniu znalazły się aż trzy komputery, które kosztują ponad 1. 000 zł. Wśród nich najdroższy okazał się produkt amerykańskiego giganta Apple - MacBook Pro z 17-calowym wyświetlaczem. Tuż za liderem uplasowały się natomiast komputery firm Asus (model VX5-6X001J) oraz Toshiba (model X300). Oba laptopy zamykające pierwszą trójkę dostępne są w cenie ok. 11 000 zł.

Obraz

Pierwszą dziesiątkę najdroższych notebooków w Polsce zamyka komputer marki Fujitsu (LifeBook S6420). Za tego "najtańszego z najdroższych" laptopa będziemy musieli zapłacić 676. zł. Aby obejrzeć wszystkie dziesięć komputerów w rankingu zapraszamy do naszej galerii:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)