ycipk-21v0q4

Tomasz Sekielski i film "Tylko nie mów nikomu" - nie pobili rekordu na YouTubie

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" miał premierę w sobotę 11 maja i do dziś obejrzało go na YouTubie ponad 7 mln osób. Nie jest to jednak najlepszy wynik w historii polskiego YouTube'a. Jaki film cieszył się większym zainteresowaniem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tylko nie mów nikomu - film Sekielskiego
Tylko nie mów nikomu - film Sekielskiego (Materiały prasowe)
ycipk-21v0q4

Tomasz Sekielski i film "Tylko nie mów nikomu"

"Tylko nie mów nikomu", dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele miał swoją premierę w serwisie YouTube 11 maja i do dziś objerzało go ponad 7 mln osób.

W trwającym dwie godziny filmie ofiary molestowania opowiadają ze szczegółami swoje historie. Dziennikarz poszukiwał sprawców przez kilka miesięcy, podczas trwania pracy nad filmem - część duchownych przyznała się do winy. "Tylko nie mów nikomu" powstał dzięki zbiórce pieniędzy za pośrednictwem serwisu Patronite.

ycipk-21v0q4

Dokument "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego w całości możecie obejrzeć tutaj.

Najczęściej oglądany polski film w serwisie YouTube

Chociaż "Tylko nie mów nikomu" osiągnął w ciągu dwóch dni świetny wynik, to jednak nie jest to najczęściej wyświetlany polski film na serwisie YouTube. Do tej pory najczęściej oglądanym filmem jest produkcja Wardęgi "Mutant Giant Spider Dog". W przeciągu 24 godzin od udostępnienia na YouTubie produkcję obejrzało 5,5 mln osób. Po 48 godzinach film wyświetliły ponad 22 mln osoby. "Mutant Giant Spider Dog" miał swoją premierę we wrześniu 2014 roku i do dzisiaj ma prawie 180 mln wyświetleń. W całości możecie obejrzeć produkcję Wardęgi tutaj.

ycipk-21v0q4

Zobacz także: Najlepsze filmy nowego millenium?

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21v0q4

ycipk-21v0q4
ycipk-21v0q4