The Batman. Alex Ferns znany z serialu Czarnobyl dołącza do obsady filmu

The Batman. Alex Ferns znany z serialu Czarnobyl dołącza do obsady filmu
Źródło zdjęć: © Instagram.com

27.01.2020 14:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alex Ferns to kolejny aktor, który dołączył do obsady nadchodzącego filmu "The Batman" w reżyserii Matta Reevesa. Popularność zyskał, wcielając się w rolę górnika Glukhova w głośnym serialu "Czarnobyl".

"The Batman" to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów DC. Choć do premiery obrazu Matta Reevesa pozostało sporo czasu, w mediach co jakiś czas pojawiają się nowe informacje na temat produkcji. Doniesienia z planu, plotki na temat zarysu fabuły czy pogłoski o członkach obsady to coś, na co czeka każdy z fanów przygód o superbohaterze.

Głośne nazwiska aktorów, którzy dołączyli do szerokiej obsady filmu "The Batman" to zapewne jeden z kluczowych czynników wpływających na ogromne oczekiwania widzów. Przypomnijmy, że w roli tytułowego bohatera zobaczymy Roberta Pattinsona, który popularność zyskał dzięki roli Edwarda Cullena w sadze "Zmierzch". Ponadto w produkcji wystąpią między innymi: Zoe Kravitz, Jeffrey Wright, John Turturro oraz Colin Farrell.

Do obsady filmu dołączył kolejny znakomity aktor - Alex Ferns, który szerszej publiczności dał się poznać z roli górnika Glukhowa w popularnym serialu "Czarnobyl". Brytyjczyk ma wcielić się w postać Pete’a Savage’a, komisarza policji z Gotham.

Jak informuje serwis IMDb, w obsadzie "The Batman" znalazło się również miejsce dla innego aktora z głośnego serialu produkcji HBO - to Con O'neill, który w "Czarnobylu" zagrał Wiktora Briuchanowa.

Aktorzy dołożyli swoją cegiełkę do ogromnej popularności Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, która do dziś jest oblegana przez turystów. Z pewnością i tym razem spróbują przyczynić się do kolejnego wielkiego sukcesu. Premiera najnowszej produkcji o Batmanie odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także