TEST realme 9 Pro+: Najlepszy aparat za tę cenę?

TEST realme 9 Pro+: Najlepszy aparat za tę cenę?

Konstanty Młynarczyk
17.03.2022 20:00, aktualizacja: 07.04.2022 10:20

Poprzednim modelom zawsze brakowało tej jednej rzeczy. Tym razem miało być inaczej. Jak wyszło?

Kiedy wszyscy ci mówią: "bardzo dobrze, ale…", to przychodzi taki moment, kiedy masz wreszcie dość i upewniasz się, że tym razem to "ale" zostało wyeliminowane. Raz na zawsze. Dzisiaj opowiem wam o najnowszym smartfonie realme, firmy, która miała już po dziurki w nosie pytań "kiedy wreszcie coś z dobrym aparatem?". Oto realme 9 Pro+. Jest dobry, zły czy brzydki?

Testujemy realme Pro+, pierwszy smartfon realme z aparatem klasy flagowca

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Realme wzięło się za budowanie swoich kompetencji w kwestii jednej z najważniejszych cech dzisiejszych smartfonów - możliwości fotograficznych - i rezultat okazuje się naprawdę udany! 9 Pro+ to krok w dobrą stronę dla realme i naprawdę świetny telefon dla wszystkich innych. Nie tak szaleńczo tani, ale za to praktycznie pozbawiony słabych punktów. Koniecznie weź pod uwagę!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)