TEST realme 9 Pro+: Najlepszy aparat za tę cenę?

Strona głównaTEST realme 9 Pro+: Najlepszy aparat za tę cenę?
17.03.2022 20:00

Poprzednim modelom zawsze brakowało tej jednej rzeczy. Tym razem miało być inaczej. Jak wyszło?

Kiedy wszyscy ci mówią: "bardzo dobrze, ale…", to przychodzi taki moment, kiedy masz wreszcie dość i upewniasz się, że tym razem to "ale" zostało wyeliminowane. Raz na zawsze. Dzisiaj opowiem wam o najnowszym smartfonie realme, firmy, która miała już po dziurki w nosie pytań "kiedy wreszcie coś z dobrym aparatem?". Oto realme 9 Pro+. Jest dobry, zły czy brzydki?

Testujemy realme Pro+, pierwszy smartfon realme z aparatem klasy flagowca

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Realme wzięło się za budowanie swoich kompetencji w kwestii jednej z najważniejszych cech dzisiejszych smartfonów - możliwości fotograficznych - i rezultat okazuje się naprawdę udany! 9 Pro+ to krok w dobrą stronę dla realme i naprawdę świetny telefon dla wszystkich innych. Nie tak szaleńczo tani, ale za to praktycznie pozbawiony słabych punktów. Koniecznie weź pod uwagę!

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)