TEST Microsoft Surface Pro 8: Najlepszy tablet PC na świecie?

TEST Microsoft Surface Pro 8: Najlepszy tablet PC na świecie?

Konstanty Młynarczyk
14.04.2022 20:00, aktualizacja: 14.04.2022 21:17

W nowej wersji pojawiły się zmiany, na które wszyscy czekali - niektóre z nich są kosmetyczne, ale jest też kilka takich, które mogą zmienić spojrzenie na ten sprzęt.

To tablet! To laptop! To… Surface Pro! Wiele lat temu Microsoft zrobił prawdziwą rewolucję, wprowadzając pierwszy komputer, który tak dobrze radził sobie w obu rolach, a teraz właśnie wypuścił jego ósma już edycję. Świat tymczasem się zmienił, Surface też. Witajcie, Kostek Młynarczyk, mam dziś ze sobą Surface Pro 8, najnowszy tablet-komputer Microsoftu i zaraz wam opowiem, pod jakimi względami jest dobry, zły i brzydki!

Testujemy Microsoft Surface Pro 8, najnowsze wcielenie tabletu-komputera, który zmienił rynek

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Surface Pro 8 to unikalne urządzenie. Imponujące stylem, jakością wykonania, wydajnością i wszystkimi tymi drobnymi elementami, które sprawiają, że w tym przypadku koncepcja komputera-tabletu naprawdę działa. Dla kogoś, kto potrzebuje urządzenia o takiej mobilności i wydajności, które w dodatku działa pod kontrolą pełnowymiarowego systemu operacyjnego, Surface Pro 8 powinien być pierwszym wyborem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)