TEST Jabra Elite 4 Active: słuchawki dla twardzieli (i nie tylko)

Konstanty Młynarczyk

22.02.2022 23:04, aktual.: 07.04.2022 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lekkie, ładne i wodoodporne, a do tego kosztują rozsądne pieniądze i nieźle grają. Te słuchawki będą bardzo dobrym wyborem... jeśli nie zależy ci na kilku rzeczach, których w nich zabrakło.

Nie od dziś wiadomo, że trening bez epickiego podkładu muzycznego - oraz równie epickiego selfie - jest nieważny i w ogóle nie działa. Dlatego właśnie koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie słuchawki, które nie zawiodą nawet wtedy, kiedy zrobi się ciężko. Czy te są odpowiednie? W tym odcinku naszego programu szukamy odpowiedzi, pod jakimi względami słuchawki Jabra Elite 4 Active są dobre, złe i brzydkie. Nie tylko do biegania i crossfitu.

Testujemy słuchawki Jabra Elite 4 Active

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Wybierając słuchawki bezprzewodowe najczęściej zwracamy uwagę na jakość dźwięku - są jednak sytuacje, kiedy liczą się też zupełnie inne kwestie. Jedną z takich sytuacji jest zakup słuchawek, które będą nam służyły podczas uprawiania sportów. Wtedy na pierwszy plan wysuwają się niewielka waga i małe rozmiary, pewne - ale wygodne - osadzenie w uchu, odporność na wodę i kurz czy wreszcie, funkcje dodatkowe, takie jak możliwość odsłuchu otoczenia. Oczywiście, wciąż ważne jest to, jak słuchawki grają, a cena... cena zawsze jest istotna. No chyba, że ktoś ma zdecydowanie za dużo pieniędzy.

Jabra, projektując Elite 4 Active starała się wziąć pod uwagę wszystkie te kwestie. Jak im to wyszło? Zobaczcie w filmie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także