TEST Huawei MateBook 16: smukły, aluminiowy i wydajny

TEST Huawei MateBook 16: smukły, aluminiowy i wydajny

Konstanty Młynarczyk
19.05.2022 20:00, aktualizacja: 20.05.2022 11:42

Huawei wypuścił notebook z dużym ekranem, który działa na baterii dużo dłużej, niż się spodziewaliśmy. A jak inne cechy?

Przez dwa lata zdalnej pracy i nauki okazało się, że - o dziwo - znacznie wygodniej pracuje się na notebooku, który ma naprawdę duży ekran. Jednocześnie jednak jakoś nikt nie chce rezygnować ani z mobilności, ani z czasu pracy na baterii, ani nawet z wydajności. No i co teraz? Oto MateBook 16 - smukły notebook z dużym ekranem, który działa na baterii, jakby nigdy nie miał przestać.

Testujemy Huawei MateBook 16, notebook, który chce konkurować z Macbookiem Pro

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Bardzo duży ekran o dobrym odwzorowaniu kolorów, przyjemna wydajność i wyposażenie, wreszcie zaskakująco smukła, świetnie wykonana obudowa i bardzo długi czas pracy na baterii: oto podsumowanie MateBooka 16. Świetna maszyna dla każdego, kto chciałby mieć dużą powierzchnię roboczą i moc w zgrabnym opakowaniu. Tylko trzeba z miejsca przewidzieć zakup kamery zewnętrznej…

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)