ycipk-1higkw

Tesla. Eksplozja samochodu na drodze zarejestrowana na wideo

Miał miejsce kolejny wypadek z udziałem autopilota samochodu Tesla. System nie zauważył zaparkowanej na drodze lawety, a samochód uderzył w nią dużą prędkością. Doszło do wybuchu, który świadkowie zarejestrowali na wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tesla - kolejne wypadki z udziałem autopilota
Tesla - kolejne wypadki z udziałem autopilota (Materiały prasowe, Fot: Tesla Motors)
ycipk-1higkw

Jak się okazuje Tesla ma kolejne problemy z systemem autopilota w swoich samochodach. Niedawno pisaliśmy o poważnym wypadku, który zakończył się śmiercią kierowcy, a teraz w sieci pojawiło się wideo z zarejestrowaną kolejną niebezpieczną sytuacją.

Jak donoszą media, do wypadku doszło na autostradzie na przedmieściach Moskwy. W aucie znajdował się rosyjski biznesmen z rodziną, w tym z dwójką dzieci. Samochód jechał na autopilocie, ale mężczyzna trzymał jedną rękę na kierownicy.

ycipk-1higkw

Niestety autopilot Tesli nie wykrył, że na drodze zaparkowana była laweta czekająca inny pojazd. Z powodu słabej widoczności, nie zauważył jej także kierowca Auto uderzyło w lawetę ze sporą prędkością, chociaż kierowca zaznacza, że jechał przepisowo.

Na szczęście ofiary wypadku nie były poważnie ranne i szybko udało im się wydostać z Tesli. Ten chwilę później stanął w płomieniach, a następnie doszło do dwóch eksplozji.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1higkw

ycipk-1higkw
ycipk-1higkw