Telefon SNOM M3: mobilność w biznesowych rozmowach

Telefon SNOM M3: mobilność w biznesowych rozmowach

31.03.2009 13:27

Swoboda użytkowania, elastyczność i wiele praktycznych funkcji - to cechy telefonu SNOM IP DECT M3, które sprawiają, że jest on niezwykle efektywnym narzędziem w codziennej pracy. Aparat jest już dostępny w ofercie Konsorcjum FEN – autoryzowanego dystrybutora SNOM w Polsce.

Swoboda użytkowania, elastyczność i wiele praktycznych funkcji - to cechy telefonu SNOM IP DECT M3, które sprawiają, że jest on niezwykle efektywnym narzędziem w codziennej pracy. Aparat jest już dostępny w Polsce.

Elegancki bezprzewodowy telefon SNOM IP DECT M3 to uzupełnienie serii stacjonarnych aparatów niemieckiego producenta. Stanowi idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują więcej mobilności. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji i dołączonej klamrze, możemy swobodnie poruszać się po biurze, mając słuchawkę zawsze przy sobie. Technologia DECT gwarantuje wysoką jakość połączenia i doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie nie ma rozbudowanej infrastruktury punktów dostępowych. Do stacji bazowej aparatu można podłączyć nawet 8 słuchawek, które będą działać w odległości 5. metrów wewnątrz budynku i 300 metrów na otwartej przestrzeni.

Obraz

M3 posiada wiele funkcji, które sprawdzą się w codziennym biznesowym użytkowaniu. Na pewno przyda się opcja trójstronnej konferencji, osiem różnych linii SIP na każdej ze słuchawek, wewnętrzny intercom czy możliwość prowadzenia trzech rozmów telefonicznych jednocześnie. Pomocne będzie też zawieszenie lub przekierowanie rozmowy z funkcją „Music on Hold”, dostępną z poziomu centrali. W książce adresowej można wpisać kontakty do 17. kontrahentów, a także skorzystać z wbudowanego zestawu głośnomówiącego. Duży kolorowy wyświetlacz ułatwi dostęp do wszystkich funkcji, a pojemność baterii – wytrzymujących 8 godzin rozmów i 100 godzin w trybie oczekiwania – zapewni swobodę i komfort użytkowania.

Telefon SNOM IP DECT M3 objęty jest roczną gwarancją producenta. Cena detaliczna aparatu wynosi 899 zł, a za dodatkową słuchawkę trzeba zapłacić 499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)