Tefal Ingenio - uniwersalne garnki i patelnie z odłączaną rączką

Tefal Ingenio - uniwersalne garnki i patelnie z odłączaną rączką

Tefal Ingenio - uniwersalne garnki i patelnie z odłączaną rączką
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
13.12.2012 14:41

Garnki i patelnie Tefal Ingenio dzięki odłączanej rączce pozwalają przenosić naczynia między kuchenką, piekarnikiem i stołem.

Dzięki odłączanej rączce te wielofunkcyjne produkty mogą służyć jako garnki, patelnie, brytfanki, półmiski czy nawet pojemniki do przechowywania żywności. Wystarczy nacisnąć przycisk po obu stronach rączki, aby odłączyć ją od jednego naczynia i złapać drugie. Naczynia Ingenio można myć w zmywarce, a patelnie i garnki włożone jedne w drugie zajmują mniej miejsca niż tradycyjne naczynia z rączką.

Patelnie i garnki Tefal Ingenio są wyposażone w trwałą i odporną na zarysowania powłokę nieprzywierającą Tefal Expert Pro. Umożliwia ona używanie metalowych akcesoriów podczas gotowania. Patelnie posiadają również wskaźnik temperatury smażenia Thermo-Spot, który ułatwia przygotowywanie potrawy w optymalnej temperaturze.

Różne akcesoria dostępne osobno pozwalają na rozbudowanie posiadanego zestawu. W asortymencie znajdują się pokrywy do odcedzania lub smażenia ze stali nierdzewnej oraz szklane i plastikowe pokrywki. Szklane pokrywki z silikonowym brzegiem wyposażone w odłączany magnetyczny uchwyt dokładnie dopasowują się do naczynia. W ofercie znajdują się także dwie pokrywki ze stali nierdzewnej - jedna z nich przeznaczona jest do odcedzania, a druga do smażenia, które mogą być stosowane do wszystkich rozmiarów patelni i garnków. Z kolei pokrywki plastikowe umożliwiają przechowywanie potraw w lodówce w naczyniu, w którym zostały przygotowane.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Tefal Ingenio Klasyczne to uniwersalne naczynia wyróżniające się bordową kolorystyką. Na zewnątrz pokryte są powłoką emaliowaną. Przeznaczone są do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Tefal Ingenio Ekskluzywne to nowa wersja garnków i patelni wykonanych ze stali nierdzewnej lub z czarną powłoką nieprzywierającą na zewnątrz. Nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach kuchenek - włącznie z indukcyjnymi.

Źródło: materiały prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)