Tani router Wi-Fi dla niewymagających użytkowników

Tani router Wi-Fi dla niewymagających użytkowników

Tani router Wi-Fi dla niewymagających użytkowników
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.06.2014 11:10

Netis wprowadził na polski rynek uniwersalny router przeznaczony dla użytkowników domowych. Model WF2411, oferuje prędkość transferu danych do 150 Mbps. Dzięki łatwej instalacji i polskojęzycznemu menu, użytkownik samodzielnie skonfiguruje sieć w swoim domu. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego niska cena.

Router jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami o standardzie 802.11b/g/n, a prędkość transferu do 15. Mbps, pozwala na swobodne surfowanie po internecie, oglądanie filmów czy wysyłanie i udostępnianie plików odbywa się płynnie i bez zakłóceń. Przejrzyste menu oraz łatwa obsługa sprawiają, że nawet niezbyt doświadczony użytkownik samodzielnie zainstaluje i skonfiguruje małą sieć we własnym domu. Co ważne, dostępna jest funkcja WPS, czyli podłączanie zewnętrznych urządzeń do routera poprzez naciśnięcie jednego przycisku na jego obudowie.

Mimo niskiej ceny urządzenie wyposażono w tryby Access Point/Router WiFi, WDS, Repeater, Client AP/APC/WISP, Multiple AP. Pozwalają one bardziej zaawansowanym użytkownikom dokonywać rozbudowy sieci. Szeroki wachlarz zabezpieczeń, w tym szyfrowanie: WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), widoczność SSID oraz filtrowanie adresu karty MAC dbają o bezpieczeństwo i poufność transmisji danych. Z kolei funkcja VLAN zapewnia transmisje sygnału IPTV (telewizji internetowej). Tryb QoS, umożliwi kontrolę przepływności łącza i pozwoli administrować podziałem pasma w celu poprawienia jakości połączeń.

*Cena: 60 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)