Tak będzie wyglądać nowy iPhone?

Tak będzie wyglądać nowy iPhone?

16.02.2009 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od prawie dwóch miesięcy w internecie pojawia się coraz większa liczba plotek na temat nowego telefonu przygotowywanego przez Apple. Początkowo plotkarze twierdzili, że Steve Jobs i jego zespół
pracują nad iPhone’em nano

Od prawie dwóch miesięcy w internecie pojawia się coraz większa liczba plotek na temat nowego telefonu przygotowywanego przez Apple. Początkowo plotkarze twierdzili, że Steve Jobs i jego zespół pracują nad iPhone’em nano. Ostatnio mówi się więcej o nowej odsłonie aparatu. W sieci właśnie pojawiły się jego zdjęcia.

Fotografie domniemanego nowego iPhone’a opublikował serwis ipodoboserver.com. Z zamieszczonych zdjęć można wywnioskować, że kolejna wersja popularnego aparatu firmy Apple będzie posiadać czarną, matową obudowę. Nowy iPhone ma 16GB pamięci i numer modelu A1303.

Obraz
© (fot. macrumors.com)

Niestety, na zdjęciach nie widać całej obudowy telefonu, a jedynie jej tylną część. Być może już niedługo do internetu zaczną przeciekać kolejne zdjęcia iPhone’a. Według plotkarzy kolejnej wersji aparatu Apple możemy spodziewać się latem tego roku.

Obraz
© (fot. macrumors.com)
Obraz
© (fot. macrumors.com)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)