Tajemnicze czarne pudełko Nokii

Tajemnicze czarne pudełko Nokii
Źródło zdjęć: © Giznet.pl

18.11.2014 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć po przejęciu działu firmy odpowiedzialnego za urządzenia mobilne przez Microsoft nazwa Nokia zniknęła ostatecznie ze smarphone’ów serii Lumia, marka Nokia żyć będzie dalej. Niedawno kierownictwo fińskiej firmy pochwaliło się planem licencjonowania samej marki zewnętrznym producentom. I wygląda na to, że pierwsze takie urządzenie zobaczymy bardzo niedługi.

Oczywiście przypuszczenia te mogą okazać się błędne, ponieważ poza tajemniczym zdjęciem, jakie pojawiło się wczoraj na profilach Nokii w mediach społecznościowych, niewiele wiadomo o nowym urządzeniu. Nie wiadomo nawet czy czarne pudełko z logiem Nokii jest urządzeniem, czy tylko opakowaniem.

Wiadomo natomiast, że na pewno nie będzie to smartphone, ponieważ jednym z warunków sprzedaży Microsoftowi działu urządzeń mobilnych Nokii było to, że Finowie nie będą zajmować się tym segmentem do roku 2016. Nie jest to też zwykły telefon komórkowy, ponieważ w ich przypadku Nokia nie może ich konstruować przez lat dziesięć. Wiadomo za to, że tajemnica zostanie rozwiana już dziś.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także