Szukasz pracy w technologiach? Jest i czeka na ciebie

Szukasz pracy w technologiach? Jest i czeka na ciebie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.06.2016 12:02, aktual.: 23.06.2016 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i młodzi ludzie rozglądają się za wakacyjną pracą. Jednak jak donoszą media, coraz mniej osób chce pracować w gastronomii - jako kelnerzy czy pomywacze naczyń. Niskie stawki, ciężkie warunki pracy mogą być odpychające. Jeśli jednak choć odrobinę interesujecie się bardzo szeroko pojętymi technologiami - np. umiecie odróżnić smartfon od tabletu, albo Androida od iOS - to pojawiła się ciekawa oferta pracy. Zarówno na wakacje, ale także na dłużej.

Klimatyzowane biuro, nowoczesny biurowiec klasy AA i spore perspektywy rozwoju –. szczególnie dla osób, które dobrze władają językami obcymi. Transcom Worldwide Poland otworzył nowe biuro w Białymstoku, w którym znajduje się spore „Contact Center”. Nie należy tego mylić z infolinią, bo centra kontaktu to znacznie szersze kompetencje, niż te spotykane na typowych infoliniach. Wśród klientów firmy znajdują się duże, znane marki polskie i zagraniczne. To klienci technologiczni zajmujący się np. produkcją zaawansowanego sprzętu AGD, ale też dostawcy nowoczesnych usług jak np. internetu w technologii 4G/LTE.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zapytaliśmy firmę kogo poszukuje i jakie są wymagania. Okazuje się, że pracę może znaleźć niemal każdy i nie tylko w Białymstoku –. praca jest do wzięcia także w Olsztynie i Trójmieście. Transcom poszukuje studentów, absolwentów szkół i uczelni, ale także specjalistów już będących na rynku pracy. Młodym osobom nie są stawiane wygórowane oczekiwania, ponieważ firma sama intensywnie inwestuje w pracowników. W tym celu stworzone zostały specjalne systemy szkoleń, które w zależności od stanowiska trwają do kilku tygodni. Obok nich, przez kolejne trzy miesiące pracownik wdraża się w nowe miejsce pracy i obowiązki, jednak nie jest pozostawiony sam sobie – może liczyć na ciągłe wsparcie. Już na etapie szkoleń pracownicy otrzymują normalne wynagrodzenie.

Najważniejszym kryterium, które decyduje o przyjęciu do pracy, jest umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków i obsługa komputera. Do tego ważna jest kreatywność i zdolność wynajdywania nieszablonowych rozwiązań. Tak jak pisaliśmy wyżej, znajomość języków obcych daje szanse na znacznie lepsze zarobki i rozwój.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W Białymstoku pracę znalazło już ponad 5. osób, jednak firma chce zatrudnić do końca roku 150 kolejnych, a docelowo nawet 250. Dlaczego akurat Trójmiasto, Olsztyn i Białystok? Wszystkie te miasta do uznane ośrodki akademickie, gdzie dobrze wyszkoleni młodzi ludzie poszukują pracy. Współpraca z samorządami ma też wpłynąć na to, aby zdolni ludzie nie musieli emigrować np. do Warszawy, tylko mogli pracować w swoich rodzinnych miastach. Warto się pośpieszyć, bo chętnych na pracę przybywa z każdym dniem.

Więcej informacji można znaleźć na Facebookowym profilu https://www.facebook.com/TranscomPoland i w lokalnych biurach np. na ulicy Wyszyńskiego 1 w Olsztynie, Kołobrzeskiej 3. w Gdańsku i ul. Świętojańskiej 12A w Białymstoku.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)