Szef Apple o iWatch: to możliwe!

Szef Apple o iWatch: to możliwe!31.05.2013 14:00
Szef Apple o iWatch: to możliwe!
Źródło zdjęć: © AP

Apple nigdy oficjalnie nie potwierdził prac nad swoim inteligentnym zegarkiem. W internecie jednak huczy od plotek, a Google szykuje się do premiery Glass. Co myśli o tym szef Apple’a?

O tym, że coś jest na rzeczy, jeżeli chodzi o iWatch, potwierdza sam Tim Cook. Uważa elektroniczne ubrania i biżuterię za coś „bardzo interesującego”. – _ Jest wiele rodzajów tego rodzaju urządzeń, ale jeżeli chodzi o te mniej wyspecjalizowane, a bardziej wielozadawniowe, nie widziałem jeszcze nic fajnego na rynku. Ten rynek aż prosi się o zbadanie, jesteśmy nim bardzo podekscytowani. Wkrótce pojawi się na nim wiele firm. _ –. twierdzi Cook.

Zapytany o Google Glass, pokazał swoje okulary i stwierdził, że okulary nosi się z przymusu, a nie dla przyjemności. Stwierdził, że posiadacze okularów chcą, by im jak najmniej sprzedawały i by były jak najładniejsze. Przyznał jednak, że z zegarkiem też jest pewien problem: młodzi konsumenci z owych zegarków również nie chcą korzystać.

Zapytany wprost, czy Apple pracuje nad czymkolwiek związanym z odzieżą lub zegarkami, odparł krótko: – _ Nie chcę odpowiadać na to pytanie. Ale to może być droga rozwoju. _

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Nie uwierzycie, na czym najlepiej zarobi Sony"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)