Szczoteczka Oral-B Triumph 5000 - 48 000 ruchów na minutę

Szczoteczka Oral-B Triumph 5000 - 48 000 ruchów na minutę

Szczoteczka Oral-B Triumph 5000 - 48 000 ruchów na minutę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.12.2012 13:58

Oral-B przedstawia najnowszy model szczoteczki elektrycznej: Professional Care Triumph 5000. Producent zapewnia, że dzięki technologicznemu zaawansowaniu, usuwa ona do 100% więcej płytki nazębnej, niż szczoteczki manualne.

Główka szczoteczki wykorzystuje technologię 3D, na którą składają się ruchy pulsacyjne, oscylacyjne oraz rotacyjne. W ciągu minuty może ona wykonać nawet 4. 000 takich ruchów. Dla porównania, w tym samym czasie szczoteczką manualną można wykonać zaledwie ok. 600 ruchów.

Czujnik siły nacisku, znajdujący się w rączce, pomaga kontrolować, z jaką siłą zęby są szczotkowane. Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care Triumph 500. jest wyposażona także w system SmartGuide, który pomaga w prawidłowym czyszczeniu zębów, zgodnie z zaleceniami dentystów. System kontroluje czas szczotkowania i pozwala na ustawienie różnych opcji czyszczenia zębów, od szczotkowania codziennego (dentyści rekomendują 2-minutowe szczotkowanie), po szczotkowanie bardziej dogłębne (czas szczotkowania jest wydłużony do trzech minut).

W zestawie ze szczoteczką Oral-B Professional Care Triumph 5000 znajdują się różne, wymienne końcówki. Każda z nich pełni inną funkcję:
• Oral-B MicroPulse – najbardziej technologicznie zaawansowana końcówka, do dogłębnego czyszczenia
• Oral-B Sensitive – dla tych, którzy mają bardziej wrażliwe zęby i dziąsła
•. Oral-B 3D WHITE – usuwa przebarwienia i delikatnie wybiela zęby

Dzięki wymiennym końcówkom, jedna rączka może służyć różnym celom i być wykorzystywana przez wszystkich członków rodziny. Rączka szczoteczki jest wyposażona w system pomiaru stanu baterii.

Cena - około 400 złotych.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)