Świetny projekt playera dla Apple iOS 7

Świetny projekt playera dla Apple iOS 705.06.2013 12:00
Świetny projekt playera dla Apple iOS 7
Źródło zdjęć: © kurocha.blogspot.se

Apple iOS 7 ma być zupełnie nowym systemem Apple. Jak dotąd – od premiery w 2007 – system ewoluował, ale nie zmieniał się w żaden radykalny sposób, jak np. Android przy okazji premiery wersji 4.0 czy w przypadku przejścia z Windows Mobile na Windows Phone.
Teraz osobą odpowiedzialną za iOS jest Jonathan Ive odpowiedzialny za projektowanie przede wszystkim sprzętu, a nie oprogramowania. Wiadomo, że nowy system ma być znacznie bardziej ascetyczny w porównaniu do iOS 6 – lecz na tym koniec doniesień.

Teraz osobą odpowiedzialną za iOS jest Jonathan Ive odpowiedzialny za projektowanie przede wszystkim sprzętu, a nie oprogramowania. Wiadomo, że nowy system ma być znacznie bardziej ascetyczny w porównaniu do iOS 6 –. lecz na tym koniec doniesień.
Dzięki tym informacjom młody designer Brye Kobayashi postanowił przygotować swoją wizję aplikacji Music dla iOS 7. Autor podkreśla, że nie spodziewa się, aby nowy iOS był zupełnie "płaski" jak np. Metro aka Modern UI z Windows Phone. Twierdzi, że raczej będzie to złoty środek pomiędzy Metro a obecnym skeumorfizmem. Więcej zdjęć nowej wersji Apple Music znajdziecie na jego blogu: kurocha.blogspot.se.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Nie mam problemu z Windows 8, ale z Dellem i HP"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)