Surface Hub - gigantyczny tablet od Microsoftu

Surface Hub - gigantyczny tablet od Microsoftu
Źródło zdjęć: © Microsoft. Profit

12.06.2015 15:37, aktual.: 15.06.2015 09:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na początku roku podczas prezentacji nowego systemu Windows 10, firma Microsoft pokazała również gigantyczny tablet Surface Hub, który ma mieć zastosowanie głównie biurowe.

Surface Hub to urządzenie, które wyglądem nie przypomina zbytnio typowych tabletów, choćby ze względu na jego rozmiary, które porównywalne są z dużym telewizorem. Surface Hub będzie dostępny w dwóch rozmiarach ekranu 55''; oraz 84''. Oba urządzenia będą wyświetlać obraz w 4. oraz obsługiwać multidotyk.
W zależności od wersji, sercem urządzenia będzie procesor Intel Core i5 lub Core i7. Surface Hub został również wyposażony w podwójne kamery o rozdzielczości 1080p, technologię Bluetooth 4.0 oraz NFC dla łatwego sparowania z innym urządzeniem.

Obraz
© (fot. Microsoft. Profit)

Najnowszy produkt Microsoftu przeznaczony będzie do zastosowań biznesowych, przede wszystkim świetnie sprawdzi się w pokojach konferencyjnych, gdyż dzięki kamerom obsłuży także wideokonferencje. Surface Hub działa w systemie Windows 1. i będzie zawierał typowe aplikacje pakietu Microsoft Office, ponadto Skype dla Biznesu oraz OneNote.
Najnowszy produkt Microsoftu zawita na sklepowe półki już 1 września bieżącego roku. Wersja z 55. ekranem będzie kosztować 7000 dolarów, natomiast za wariant z 84-calowym wyświetlaczem trzeba będzie zapłacić 20000 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)