Surface all‑in-one od Microsoftu jeszcze w tym roku?

Surface all-in-one od Microsoftu jeszcze w tym roku?
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons/CC BY 4.0

09.09.2016 13:52, aktual.: 09.09.2016 15:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według nieoficjalnych informacji impreza promująca ten gadżet odbędzie się pod koniec październiku, w Nowym Jorku.

Surface all-in-one miałby trafić na półki sklepów jeszcze w tym roku. Urządzenie byłoby dostępne w trzech różnych rozmiarach jeśli chodzi o ekrany komputerów: 21. 24 i 27 cali, jednak ta informacja nie jest potwierdzona. W światku Microsoftu mówi się jednak, iż na premierze zostaną odświeżone jedynie Surface Book i Surface Pro 4 o nowe procesory Intela - Kaby Lake, nie zostanie natomiast przedstawiony nowy gadżet.

Surface all-in-one to inaczej urządzenie, które posiada "wszystko w jednym". Takie komputery składają się z wielkiego monitora, w którym znajdują się wszystkie podzespoły. Jeśli Microsoft naprawdę wprowadzi na rynek taki sprzęt, oznaczać to będzie poważną ewolucję linii Surface. W końcu do tej pory było to urządzenie 2 w 1 - tablet i komputer. Teraz Surface all-in-one byłby wyłącznie stacjonarny.

Microsoft planuje także aktualizację systemu Windows 10. która prawdopodobnie ujrzy światło dzienne w 2017 roku.

Firma w lipcu br. zasugerowała, że w planach ma także uruchomienie nowego urządzenia jeszcze w tym roku, a trzech kolejnych w przyszłym. Co tak naprawdę planuje gigant komputerowy? Miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już niebawem.

Za: The Verge

_ ew _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)