Spotify bez opłat teraz także na Windows Phone

Spotify bez opłat teraz także na Windows Phone

Spotify bez opłat teraz także na Windows Phone
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.08.2014 16:25, aktualizacja: 27.08.2014 09:29

Użytkownicy urządzeń z systemem Windows Phone mogą już od dzisiaj korzystać z
darmowego dostępu do milionów utworów w serwisie Spotify. Tym samym ta usługa jest już dostępna w wersji bezpłatnej na wszystkich systemach mobilnych.

Mobilny Spotify na Windows Phone, podobnie jak na Androidzie i iOS-ie, daje możliwość odtwarzania playlist i albumów w trybie losowym. Analogicznie jak w wersji stacjonarnej, co kilka utworów jesteśmy również zmuszani do słuchania reklam. Poza tym jednak, jak zapewnia właściciel serwisu, użytkownicy mają dostęp do jego pełnej oferty. Mogą więc dowolnie tworzyć i przeglądać playlisty, wybierać spośród całego katalogu muzycznego i angażować się w społecznościowe aspekty Spotify.

Producent zapewnia również o wprowadzeniu serii dodatkowych usprawnień w całej aplikacji. Wyniki mają być lepsze niż kiedykolwiek, ułatwiono także przeglądanie stron wykonawców i odkrywanie nowych.

- Cieszymy się, że Spotify jest już dostępne bez opłat na urządzenia z systemem Windows Phone - komentuje Steve Guggenheimer, wiceprezes ds. korporacyjnych firmy Microsoft. - W ten sposób uwielbiany na całym świecie serwis muzyczny znajduje się w rękach wszystkich użytkowników Windows Phone. To piękny sposób prezentacji naszej platformy i serwisu Spotify.

- To, co dla nas najważniejsze, to umożliwienie jak największej liczbie osób dostępu do coraz większych zasobów muzyki - zauważa Dave Price, dyrektor ds. produktu w Spotify. - Dzisiaj jesteśmy o krok bliżej do celu, oferując użytkownikom Windows Phone na całym świecie dostęp do czołowej usługi muzycznej bez jakichkolwiek opłat.

Spotify Premium w dalszym ciągu gwarantuje dostęp do muzyki na żądanie, w wysokiej jakości i bez reklam. Dodatkowo, płatna subskrypcja pozwala na słuchanie muzyki w trybie offline dzięki możliwości pobierania playlist do pamięci urządzenia. Spotify w dalszym ciągu będzie dostępne także na urządzeniach mobilnych w wersji darmowej, wspartej reklamami.

Aktualizacja Spotify dla systemu Windows Phone 8 i 8.1 jest już dostępna do pobrania ze Sklepu Windows Phone.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)