Sony: Nowe notebooki VAIO

Sony: Nowe notebooki VAIO

Sony: Nowe notebooki VAIO
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
15.05.2012 13:30, aktualizacja: 15.05.2012 14:10

W ofercie firmy Sony pojawią się wkrótce dwa nowe, szybkie notebooki VAIO stworzone z myślą o wydajności i mobilności.

W ofercie firmy Sony pojawi się wkrótce kilka nowych notebooków VAIO. Wzbogacone zostaną serie S, Z oraz E.

Nowa seria VAIO S

Modele oferowane w serii S mają ekrany 33,7cm (13,3") i 39,5cm (15,5") i charakterystyczną, smukłą, płaską obudowę. Łatwo jest więc schować je do torby podróżnej. Dzięki zastosowaniu w obudowie mocnych, a przy tym lekkich materiałów, takich jak magnez, aluminium czy włókno węglowe, nawet 15-calowe modele z serii S ważą mniej niż 2kg.

Model VAIO Z jest dostarczany w komplecie ze stacją dokującą Power Media Dock, która pozwala między innymi na oglądanie filmów z napędu optycznego, wykorzystanie wydajniejszej karty graficznej oraz równoczesne oglądanie obrazu na maksymalnie czterech ekranach.

Nowa seria VAIO E

Sony VAIO E 1. to procesory Intel, pojemna pamięć masowa, płynna grafika, wyraźny, kontrastowy wyświetlacz VAIO 39,5cm (15,5"). Z kolei seria VAIO E 17, w której wybrane modele są wyposażone w wyświetlacz Full HD VAIO Plus 43,8cm (17,3") i napęd Blu-ray Disc Combo, pozwala na swobodniejsze oglądanie filmów, przetwarzanie zdjęć czy gry.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Modele z nowej serii VAIO E 1. i 17 są dostępne w wersjach wykończonych kolorem białym, czarnym lub (tylko seria E15) srebrnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)