Smartfony i tablety za "zero" zł w Plusie

Smartfony i tablety za "zero" zł w Plusie
Źródło zdjęć: © chip.pl

03.06.2013 11:45, aktual.: 03.06.2013 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zero zł na start to nowa oferta dla użytkowników dzięki której dostęp do najnowocześniejszego sprzętu wspierającego m.in. technologię LTE jest łatwiejszy. Nie oznacza to jednak, że rzeczywiście otrzymamy coś za darmo. Opłata za sprzęt zostaje rozłożna na raty.

W promocji ZERO zł na start dostępne są:
- smartfony oraz smartfony w zestawie z tabletem w ofercie Plus Abonament,
- laptopy z modemem, tablety i routery w ofercie Plus Internet.

Nowa oferta pozwoli zwiększyć dostępność drogich urządzeń poprzez obniżenie opłaty początkowej do 0 zł i rozłożenie ceny urządzeń na miesięczne raty wysokość, których zależy tylko od wybranego sprzętu.

Umowa telekomunikacyjna zawierana jest na 2. miesiące, (w przypadku osób przedłużających umowę - 24 lub 36 miesięcy), natomiast opłaty za sprzęt są rozłożone na 36 miesięcy. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i dla osób przedłużających umowę.

Przykładowo, kupując Sony Xperia Z w abonamencie zawierającym nielimitowane połączenia, sms-y oraz 2GB internetu miesięczna opłata przez 3. miesięcy wyniesie 179 zł (łącznie 6444 zł). Taka sama stawka dotyczy Samsugna Galaxy S4. Nieco taniej wyjdzie nas LG Swift G – 159 zł miesięcznie (łącznie przez 36 miesięcy 5724 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)