Śledzik na iPhone'a

Śledzik na iPhone'a

Śledzik na iPhone'a
Źródło zdjęć: © internetstandard.pl
23.02.2010 10:45

Funkcje NK są konsekwentnie udostępniane osobom korzystającym z sieci przez telefony komórkowe. Po premierze Śledzika Lajt, dedykowanego przeglądarkom w urządzeniach mobilnych, swoją odsłonę ma aplikacja Śledzika na iPhone'a

Aplikacja na iPhone'a to zaawansowany produkt. Nie jest to po prostu odchudzona wersja portalowego mikrobloga lecz nowa, napisana od początku aplikacja. Wyróżnia się wysokiej jakości grafiką i GUI zgodnym ze standardami Apple. Śledzik na iPhone'a udostępnia wszystkie funkcje mikrobloga znane z wersji www: można dodawać wpisy i komentarze czy oznaczać gwiazdkami interesujące wiadomości. Ponadto, jeśli Użytkownik udostępni w swoim profilu na NK numer telefonu, będzie można do niego zadzwonić przez zaznaczenie odpowiedniej opcji.

Śledzik to narzędzie, dzięki któremu w każdej chwili możemy dowiedzieć się co słychać u znajomych, znanych osób, np.: Adama Małysza, Martyny Wojciechowskiej czy Marcina Gortata. Ponadto przeczytamy najświeższe informacje z kilkunastu polskich miast i ponad stu kanałów tematycznych (m.in. biznes, newsy, sport, muzyka, kultura, organizacje pozarządowe). Najpopularniejsze sekcje tematyczne śledzone są nawet przez milion osób (np. kanały dotyczące organizacji pozarządowych).

Wersje mobilne Śledzika powstały przy współpracy zespołu NK i specjalistów z firmy Mobile Experts. Śledzik zacumował w komórkach jako pierwszy, w przyszłości można spodziewać się przełożenia całej NK na wersję komórkową.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)