SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.08.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.08.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.08.2019]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com | Shutterstock/Sergey Ryzhov
Bolesław Breczko
13.08.2019 21:07

GEONIT Singularity - projekt inwigilacji na niespotykanym poziomie, Kreml przyznaje, że w katastrofie pocisku nuklearnego zginęli wybitni naukowcy, Google chce wyeliminować hasła na smartfonach oraz premiera lepszego i tańszego DJI OSMO Mobile 3. Oto SkróTech 13 sierpnia 2019.

GEOINT Singularity ma być ogromną konstelacją mikrosatelitów. Urządzenia będą krążyć po niskiej orbicie Ziemi i mają być zdolne do obserwacji każdego zakamarkaplanety w czasie rzeczywistym.

Google chce wyeliminować hasła na smartfonach

Google wykonał kolejny krok ku całkowitemu uśmierceniu klasycznych haseł i zastąpieniu ich zabezpieczeniami biometrycznymi. Android przeszedł proces certyfikacji klucza FIDO2, którym ma być standardem uwierzytelniania biometrycznego w sieci.

Kreml przyznaje, że w katastrofie pocisku nuklearnego zginęli wybitni naukowcy

Kreml przyznaje, że w obwodzie archangielskim doszło do eksplozji pocisku batalistycznego Buriewiestnik z napędem jądrowym. W wybuchu zginęło pięciu naukowców.

Przyciemniające się soczewki kontaktowe już w Polsce

Automatycznie przyciemniające się soczewki kontaktowe Acuvue Oasys with Transitions Light Intelligent Technology są już do kupienia w polskich sklepach.Soczewki dostrosowują się do panujących warunków i ściemniają się jeśli wyczują mocne światło.

DJI Osmo Mobile 3 oficjalnie

Na rynku pojawiła się nowa wersja niezwykle popularnego gimbala do telefonów komórkowych. Jest nie tylko lżejszy i poręczniejszy, ma też nowe funkcje i jest tańszy od poprzednika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)