SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.12.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.12.2019]
Źródło zdjęć: © East News | BSIP
Karolina Modzelewska

12.12.2019 22:26, aktual.: 20.12.2019 21:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

NASA znalazła wodę na Marsie – kilka centymetrów pod powierzchnią. Elon Musk i Space X dostarczą marihuanę na stację kosmiczną. W Chile znaleziono szczątki samolotu na dnie oceanu – to może być zaginiony transportowiec Hercules. W Polsce poziom wody podniesie się o 20 metrów, może dojść do katastrofy.

NASA znalazła wodę na Marskie – kilka centymetrów pod powierzchnią

Woda na Marsie znajduje się kilka centymetrów pod jego powierzchnią. Wystarczy więc… łopata, aby do niej dotrzeć. Mowa tutaj jednak o wodzie w postaci lodu.

Elon Musk i Space X dostarczą marihuanę na stację kosmiczną

Elon Musk po raz kolejny zaskakuje swoimi pomysłami. Tym razem jego firma Space X dostarczy indyjskie konopie na stację kosmiczną. Ekscentryczny biznesmen chce sprawdzić, czy roślina tam wykiełkuje.

W Chile znaleziono szczątki samolotu na dnie oceanu

Szczątki samolotu znaleziono w Cieśninie Drake'a, między Ziemią Ognistą a zachodnią Antarktydą. Wszystko wskazuje, że jest to zaginiony w poniedziałek transportowiec Hercules.

W Polsce poziom wody podniesie się o 20 metrów, może dojść do katastrofy

Ostatni raport Cryosphere Climate Initiative nie zawiera pozytywnych wieści dla Polski. Naukowcy alarmują, że jeśli nic nie zrobimy, czeka nas katastrofa. Najgorszy ze scenariuszy zakłada zalanie półwyspu Helskiego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)