Skrótech. Najważniejsze wiadomości dnia [07.08.2020]

Skrótech. Najważniejsze wiadomości dnia [07.08.2020]

Skrótech. Najważniejsze wiadomości dnia [07.08.2020]
07.08.2020 21:53

Wyciek danych z Intela jakiego jeszcze nie było, przełomowe odkrycie amerykańskich naukowców, recenzja nietypowego telewizora, zawód po konferencji Sony. Oto SkróTech, czyli najważniej informacje dnia ze świata technologii.

Gigantyczny wyciek danych z Intela, wśród nich potencjalne informacje o backdoorach

Ponad 20 GB rozmaitych prezentacji, grafik, narzędzi i nieujawnionych dotąd dokumentów firmy Intel opublikował w czwartek pewien użytkownik Twittera. To największy wyciek w historii tego producenta, a jednocześnie jeden z największych w ogóle.

LG OLED GX - recenzja nietypowego telewizora z wysokiej półki

LG OLED GX to najnowszy flagowy telewizor koreańskiego giganta na 2020 rok. Niestraszna mu rewolucja, jaka już nadchodzi pod koniec tego roku wraz z PlayStation 5 i Xbox Series X. Posiada wszystkie niezbędne bajery, które pozwolą zobaczyć nam wszystkie nowinki obrazu.Kuba Krawczyński miał okazję mu się przez dłuższy czas przyjrzeć i podzielił się wrażeniami

Redmi 9A wchodzi do Polski. To jeden z najtańszych smartfonów w ofercie

Redmi 9A to smartfon z podstawowym wyposażeniem, który grzeszy dużym akumulatorem i niską ceną. Niedługo kupicie go w polskich sklepach, a z czasem i u operatorów.

Zmienili dwutlenek węgla i wodę w paliwo

Przełomowe odkrycie. Zespół naukowców z Laboratorium Argonne w Stanach Zjednoczonych odkrył elektrokatalizator, który zmienia wodę i dwutlenek węgla w tanie i wydajne paliwo – etanol.

State of Play za nami. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać

Konferencja Sony była bogata w gry na Playstation. Szkoda, że o tak wielu z nich szybko zapomnimy. Niby Sony ostrzegało, że nie pokaże na State of Play nic wielkiego. Ale człowiek i tak się łudził. I co dostał? W głównej mierze zbiór gier, z których część trafi do puli “tego drugiego tytułu dodawanego do PS Plus”. Brzmi to nieco okrutnie, ale podobnie jak zdanie kończące prezentacje: zapowiedź przyszłości Playstation.

Zdjęcia z drona pokazują dziesiątki humbaków o wybrzeży Nowej Fundlandii

Cyklicznie co roku humbaki odwiedzają wody w okolicy Sunnyside w Nowej Fundlandii. Na przełomie lipca i sierpnia bez problemu można obserwować ich harce, co ujął na zdjęciach z drona Darren Hatt.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)