SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [04.03.2020 r.]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [04.03.2020 r.]04.03.2020 22:25
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [04.03.2020 r.]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

Dzisiejszy dzień zdominowany był doniesieniami o pierwszym potwierdzonym przypadku koronawirusa w Polsce. Magda Gessler została nominowana do "Biologicznej Bzdury roku 2020", a inna Polka stanęła na czele zespołu pracującego nad szczepionką na COVID-19. Najbliższe dni przyniosą brzydką pogodę, warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Koronawirus w Polsce potwierdzony

Minister Zdrowia potwierdził pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce. Zarażony jest mężczyzna z Zielonej Góry. Przebywa pod obserwacją lekarzy. W obliczu zagrożenia COVID-19 Chińczycy wymyślili dość zabawne przywitanie.

Pogoda na nadchodzące dni

Prognozy pogody na najbliższe dni nie zachwycają. Meteorolodzy ostrzegają niekorzystnymi warunkami biometeorologicznymi. Temperatura będzie rosła, ale pojawią się przelotne opady i zachmurzenie.

Magda Gessler została nominowana do "Biologicznej Bzdury roku 2020"

Magda Gessler po raz kolejny raz zaskoczyła. Tym razem swoją wypowiedzią na temat cebuli, za którą została nominowana do "Biologicznej Bzdury roku 2020". Z krytyką spotkał się wpis restauratorki o tym, że cebula leczy wirusy.

Polka stanęła na czele zespołu pracującego nad szczepionką na COVID-19

Doktor Mariola Fotin-Mleczek kieruje działem technologii niemieckiej firmy biotechnologicznej CureVac. Obecnie pracuje nad szczepionką zwalczającą koronawiursa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)