SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [03.06.2020]
Źródło zdjęć: © Getty Images
Łukasz Michalik
03.06.2020 23:44

Ekspert krytykuje dotowanie górnictwa, Centralny Port Komunikacyjny poszukuje partnera, a Rosjanie zmieniają doktrynę użycia broni atomowej. Na dodatek magazyn o modzie instruuje, jak filmować policjantów. Co jeszcze wartego uwagi niedawno się wydarzyło? Zapraszamy na SkróTech!

Każdy milion wydany na górników to zmarnowane dwa miliony

Walka z globalnym ociepleniem nie mogłaby wyglądać dziś gorzej. Przez 2 lata nie zrobiliśmy nic, a politycy odkładają inwestycje w ochronę klimatu w nieskończoność. – To działanie przeciwko przyszłym pokoleniom – mówi ekolog prof. Zbigniew Karaczun.

Vogue dla nastolatków pokazuje, jak robić zdjęcia policjantów

Magazyn poświęcony modzie i stylowi życia nastolatków będzie wzbogacał swoje treści o artykuły poradnikowe dla fotoreporterów. Pokazuje to, jak wiele znaczą obecnie smartfony oraz potrzeba uwieczniania wszystkiego. Na dodatek słowa autora artykułu naprawdę są dobrymi radami.

CPK - nowy port lotniczy wybiera partnera inwestycji: Japonia lub Korea

CPK, czyli Centralny Port Komunikacyjny zostanie otwarty w roku 2027. Lotnisko stoi teraz przed ważną decyzją wybrania doradcy strategicznego i partnera inwestycji. Główne typy są dwa: lotnisko Incheon w Seulu oraz Narita z Tokio.

Nowe zasady użycia broni nuklearnej przez Rosję. Także w odpowiedzi na atak nienuklearny

Prezydent Rosji Władimir Putin zatwierdził we wtorek 2 czerwca zmiany podstaw rosyjskiej polityki odstraszania nuklearnego. Z dokumentów wynika, że broń nuklearna jest traktowana wyłącznie jako środek odstraszający i może być użyta tylko w ostateczności

Siri po polsku. Nie doczekał się, więc postanowił Apple'a wyręczyć

Gdzie Apple nie może, tam Czecha pośle. Jeden z naszych sąsiadów sam zrobił to, z czym twórcy Siri nie mogą się uporać od blisko dekady.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)