SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]

Strona głównaSkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]
21.04.2020 21:48
SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]

MON kupuje rakiety przeciwpancerne, MEN publikuje film o klimacie niezgodny z faktami, WHO ostrzega, że szczyt zakażeń koronawirusem dopiero przed nami, AMD prezentuje nowe procesory, a rząd prezentuje aplikację do śledzenia koronawirusa.

Minister obrony narodowej poinformował na Twitterze, że Polska kupi od Stanów Zjednoczonych rakiety przeciwpancerne Javelin. Mają trafić do WOT.

MEN opublikowało film o zmianach klimatu

Film edukacyjny jest niestety nierzetelny i przekręca fakty dotyczące globalnego ocieplenia. M.in. zaniża negatywny wpływ działań człowieka na środowisko.

WHO ostrzega, że do końca pandemii jeszcze daleko

Najnowsze dane pokazują, że COVID-19 wciąż rozprzestrzenia się niemal na całym świecie. Podczas ostatniej konferencji dyrektor generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus przyznał, że "najgorsze może być jeszcze przed nami".

AMD Ryzen 3 3300X oraz 3100 oficjalnie

AMD pokazało niezwykle konkurencyjne procesory dla użytkowników prywatnych w średniej półce cenowej. To Ryzen 3 3300X i 3100.

Polska apka do walki z koronawirusem nie ma głównej funkcji

Aplikacja ProteGO Safe tworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji miała wspomóc śledzenie koronawirusa. Nie ma jednak najważniejszej funkcji, czyli... śledzenia koronawirusa

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)