SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.04.2020]
Bolesław Breczko
21.04.2020 21:48

MON kupuje rakiety przeciwpancerne, MEN publikuje film o klimacie niezgodny z faktami, WHO ostrzega, że szczyt zakażeń koronawirusem dopiero przed nami, AMD prezentuje nowe procesory, a rząd prezentuje aplikację do śledzenia koronawirusa.

Minister obrony narodowej poinformował na Twitterze, że Polska kupi od Stanów Zjednoczonych rakiety przeciwpancerne Javelin. Mają trafić do WOT.

MEN opublikowało film o zmianach klimatu

Film edukacyjny jest niestety nierzetelny i przekręca fakty dotyczące globalnego ocieplenia. M.in. zaniża negatywny wpływ działań człowieka na środowisko.

WHO ostrzega, że do końca pandemii jeszcze daleko

Najnowsze dane pokazują, że COVID-19 wciąż rozprzestrzenia się niemal na całym świecie. Podczas ostatniej konferencji dyrektor generalny WHO dr Tedros Adhanom Ghebreyesus przyznał, że "najgorsze może być jeszcze przed nami".

AMD Ryzen 3 3300X oraz 3100 oficjalnie

AMD pokazało niezwykle konkurencyjne procesory dla użytkowników prywatnych w średniej półce cenowej. To Ryzen 3 3300X i 3100.

Polska apka do walki z koronawirusem nie ma głównej funkcji

Aplikacja ProteGO Safe tworzona przez Ministerstwo Cyfryzacji miała wspomóc śledzenie koronawirusa. Nie ma jednak najważniejszej funkcji, czyli... śledzenia koronawirusa

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)