Sharp Glass Collection - nowe lodówki klasy Premium

Sharp Glass Collection - nowe lodówki klasy Premium

Sharp Glass Collection - nowe lodówki klasy Premium
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.09.2011 14:30

Sharp wprowadza do sprzedaży nową serię chłodziarko-zamrażarek klasy Premium. Linia nosi nazwę Sharp Glass Collection i stosownie do niej reprezentowana jest przez modele o szklanym wykończeniu drzwi.

Szklane drzwi chłodziarko-zamrażarek Sharp oprócz walorów estetycznych to także funkcjonalność. Chociażby przy utrzymaniu lodówki w czystości. Szklaną obudowę łatwo się myje zwykłym płynem do szyb. Nie grożą nam także nieestetyczne wgniecenia i zarysowania drzwi. Jednocześnie możemy być spokojni o bezpieczeństwo własne i rodziny, drzwi chłodziarko-zamrażarek Sharp Glass Collection wykonano z hartowanego szkła, odpornego na uderzenia.

Linię Sharp Glass Collection reprezentuje m. in. model SJ-GC480V. Ta dwudrzwiowa chłodziarka z zamrażarką umieszczoną na górze. Jednym z rozwiązań dbających o świeżość żywności jest opatentowana przez Sharp technologia Plasmacluster. Gwarantuje ona dłuższe przechowywanie żywności, a także eliminuje z wnętrza chłodziarki bakterie, grzyby pleśni i inne drobnoustroje. System chłodzący Hybrid Cooling ogranicza natomiast wysuszanie produktów spożywczych, a Nano odświeżacz usuwa nieprzyjemne zapachy.

Model SJ-GC480. reprezentuje klasę energetyczną A+.

Chłodziarko-zamrażarki Sharp Glass Collection występują w dwóch wariantach kolorystycznych: czerń i srebro.

Cena ok. 6299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)