Service Pack dla Visty w październiku lub listopadzie?

Service Pack dla Visty w październiku lub listopadzie?

Service Pack dla Visty w październiku lub listopadzie?
20.04.2007 21:00, aktualizacja: 23.04.2007 12:18

Tak przynajmniej twierdzi Paul Otellini. Szef Intela, w trakcie spotkania z analitykami w związku z ogłoszeniem wyników finansowych firmy za pierwszy kwartał br. ujawnił, iż SP1 dla Visty planowany jest właśnie na ten okres.

Otellini zapytany został w trakcie spotkania o to, jak najnowszy system operacyjny Microsoftu wpłynie na finanse Intela w drugiej połowie 2007 r. Miał on odpowiedzieć ( co cytuje m.in. serwis InformationWeek.com - http://www.informationweek.com ), że większość firm zachowa się tak jak Intel i przeprowadzi kilka symulacji, ale z ostatecznymi wnioskami trzeba będzie poczekać do czwartego kwartału 2007 r. , kiedy to zostanie udostępniony pierwszy Service Pack dla nowego systemu.

Tymczasem Microsoft twierdzi, że nie należy się w najbliższym czasie spodziewać żadnej dużej aktualizacji Visty, co więcej - dyrektor wykonawczy giganta z Redmond, Steve Ballmer, mówi, że nie posiadł żadnej wiedzy dotyczącej ewentualnych planów udostępnienia SP1 dla tego systemu ( a może sami go o to zapytacie? - http://www.pcworld.pl/news/109433.html ).

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)