Trwa ładowanie...
d4mq1jb

Awaria w ING Banku Śląskim utrudnia operacje bankowe. Problemy innych banków

Klienci różnych banków mają problem z dostępem do swoich pieniędzy. Najczęściej zgłaszane są problemy z logowaniem, jednak użytkownicy zgłaszają, że nie działa również wykonywanie przelewów czy płatności kartą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mapa problemów zgłaszanych przez użytkowników w dostawie usług przez mBank
Mapa problemów zgłaszanych przez użytkowników w dostawie usług przez mBank (downdetector.pl)
d4mq1jb

AKTUALIZACJA: Santander poinformował nas o 13:20, że "niedogodności skutkujące wydłużonym czasem logowania do bankowości elektronicznej i mobile w Santander Bank Polska zostały już usunięte, serwisy działają poprawnie."

AKTUALIZACJA#2: Kolejne banki mają dziś problemy - w Banku Pekao i Alior Banku od ok. godz. 12 także utrudnione jest korzystanie z usług. Sytuacja już się poprawiła. Z kolei w ING Banku Śląskim wciąż jest problem.

Rano pisaliśmy o awarii w PKO BP, która na szczęście została już zażegnana. Jednak użytkownicy kolejnych banków zgłaszają problemy z dostępem do kont. Poniżej możecie zobaczyć mapę, na której zaznaczono ilość zgłaszanych problemów z logowaniem do banku Santander.

   downdetector.pl
(downdetector.pl)

Użytkownicy banków Santander i mBank zgłaszają narastające problemy z logowaniem się do bankowości elektronicznej. Na stronach banków brakuje informacji odnośnie przyczyn awarii, jednak klienci mogą liczyć na to, że podobnie jak w przypadku PKO BP zostaną one szybko usunięte.

d4mq1jb

Wcześniej użytkownicy zgłaszali również problemy w ING Banku Śląskim. To już kolejny przypadek awarii w ciągu kilku ostatnich dni. Jednak wygląda na to, że awaria została usunięta, ponieważ w ciągu ostatnich kilkunastu minut klienci przestali zgłaszać problemy z usługami.

   downdetector.pl
(downdetector.pl)

Problem był na tyle poważny, że klienci nie mogli logować się, wykonywać przelewów ani płacić kartą płatniczą.

Zobacz też: Banki. "Klienci oczekują łatwości. Jakość jest wymogiem"

d4mq1jb

Podziel się opinią

Share
d4mq1jb
d4mq1jb
Więcej tematów