Samsung Smart TV: nieograniczony dostęp do treści multimedialnych

Samsung Smart TV: nieograniczony dostęp do treści multimedialnych

Samsung Smart TV: nieograniczony dostęp do treści multimedialnych
15.04.2011 15:49

Koreański producent wciąż rozwija dostęp do internetu w telewizorze. W tym roku wprowadza Smart TV w nowej, atrakcyjnej odsłonie.

Smart Hub to interfejs użytkownika, który posiadają telewizory Samsung z serii Smart TV i urządzenia Blu-ray. Jest on rozwinięciem poprzedniej koncepcji Internet@TV. Interfejs ten daje możliwość korzystania z internetu za pośrednictwem telewizora, a także nieograniczony i bezpłatny dostęp do internetowych treści. Z oferty kanałów telewizyjnych, internetu, aplikacji i innych urządzeń, korzysta się za pomocą pilota do telewizora. Wygodny sposób korzystania z tych treści umożliwiają także widgety (m.in. Ipla, YouTube, Wp.pl, Skype, Facebook)
oraz wyszukiwarka –. Search All. Dodatkową funkcjonalnością Smart TV jest otwarta przeglądarka, która pozwala na przeglądanie dowolnych stron internetowych.

Obraz
© (fot. Samsung)

Samsung uruchomił także sklep z aplikacjami przeznaczonymi do urządzeń TV, który w tej chwili ma w ofercie ponad 30. aplikacji. Dzięki aplikacjom dostępnym w sklepie oraz specjalnym widgetom sami układamy własny program obejmujący tylko te filmy i seriale, które chcemy obejrzeć. Telewizory Samsung konwertują dodatkowo obraz z 2D do 3D w czasie rzeczywistym. Ponadto, urządzenia Smart TV odtwarzają dźwięk 3D, który daje efekt przestrzeni i jest zsynchronizowany z trójwymiarowym obrazem.

Jedną z funkcjonalności Smart Tv jest Social TV. Za je pomocą można na żywo dzielić się swoimi wrażeniami, komentując oglądane programy na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)