Samsung Omnia Pro - pierwszy smartfon z pakietem MS Office Mobile 2010

Samsung Omnia Pro - pierwszy smartfon z pakietem MS Office Mobile 2010
Źródło zdjęć: © Samsung

27.09.2010 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premierowa propozycja firmy Samsung łączy w sobie zalety dotykowego ekranu, komfort klawiatury QWERTY oraz biznesowe funkcjonalności pakietu Microsoft Office Mobile 2010. Ten kompaktowy smartfon wyposażono również w szereg zaawansowanych profesjonalnych aplikacji m.in. Cisco WebEx Meetings, umożliwiającą uczestnictwo w międzynarodowej konferencji on-line, czy Certyfikat Sybase Afaria

Dzięki zastosowaniu dużego, dotykowego ekranu i klawiatury QWERTY, Samsung Omnia Pro jest prosty i precyzyjny w obsłudze. Natomiast zasoby aplikacji zgromadzonych na Market Place dają wiele możliwość idealnego dopasowania funkcjonalności urządzenia do potrzeb użytkownika.

Obraz
© (fot. Samsung)

Samsung Omnia Pro zapewnia natychmiastowy i bezpieczny dostęp do ważnych dokumentów. Pakiet Microsoft Office Mobile 201. umożliwia korzystanie z takich aplikacji jak Word, Excel, Power Point, SharePoint i OneNote. Mocne internetowe możliwości nowego smartfona gwarantują technologie: Wi-Fi 802.11 b/g oraz HSDPA 7.2 Mbps. Ponadto, klient poczty push e-mail pozwala na synchronizację wielu kont pocztowych, natomiast opcja Office Communicator Mobile integruje kontakty i pozwala komunikować się z innymi użytkownikami mobilnych systemów Microsoftu.

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników aplikacja Microsoft My Phone na bieżąco synchronizuje zawartość telefonu. Z kolei, dodatkowy Certyfikat Sybase Afaria gwarantuje bezpieczny dostęp do funkcji biznesowych. Dzięki temu nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo danych, nawet po stracie telefonu.

Telefon Samsung Omnia Pro jest już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 89. PLN.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Samsung)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)