Trwa ładowanie...
d4lrvwr

Samolot awaryjnie lądował. Wszystko przez histerię pasażerki [Wideo]

Piloci samolotu linii JetBlue byli zmuszeni do awaryjnego lądowania po tym, jak jedna z pasażerek wpadła w histerię. Kobieta krzyczała, że maszyna wkrótce się rozbije i wszystkim na pokładzie grozi niebezpieczeństwo. Poniżej możecie zobaczyć wideo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Histeryczne zachowanie pasażerki zmusiło pilotów do awaryjnego lądowania
Histeryczne zachowanie pasażerki zmusiło pilotów do awaryjnego lądowania (Youtube.com)
d4lrvwr

Do incydentu doszło w trakcie lotu samolotem linii JetBlue z Dominikany do Nowego Jorku. Piloci Airbusa A321 podjęli decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku Fort Lauderdale/Hollywood na Florydzie. Wszystko z powodu histerycznego zachowania jednej z pasażerek będących na pokładzie maszyny.

Czytaj także: Kanada: samolot awaryjnie lądował z powodu dziwnego zapachu na pokładzie

- On się rozbije! Spójrzcie na swoje monitory! Wszyscy jesteśmy w wodzie! - krzyczała pasażerka.

d4lrvwr

Świadkowie postanowili nagrać zachowanie kobiety. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo, w którym pasażerka straszy ludzi obecnych na pokładzie.

Po awaryjnym lądowaniu kobieta została wyprowadzona z samolotu. Pozostali podróżni kontynuowali podróż do Nowego Jorku. Pasażerka trafiła do lekarza, który miał ocenić jej stan psychiczny. Jak na razie nie ma informacji co było przyczyną ataku paniki u kobiety. Podejrzenia, że była ona pod wpływem środków odurzających, nie zostały potwierdzone.

Zobacz także: Airbus A321. Awaryjne lądowanie w Honolulu [WIDEO]

d4lrvwr

Podziel się opinią

Share

d4lrvwr

d4lrvwr
Więcej tematów