Samochodowe monitory Peiying

Samochodowe monitory Peiying
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.06.2012 12:58, aktual.: 18.06.2012 14:10

Peiying zaprezentował nową linie monitorów przeznaczonych do montażu w samochodach. Do wyboru dostępne są dwa modele montowane w podsufitce, a także jeden model przeznaczony do montażu w zagłówkach. Jeden model jest także wyposażony we wbudowany odtwarzacz DVD.

PY TH1071 to monitor o przekątnej 10,2 cala z wbudowanym odtwarzaczem DVD oraz transmiterem FM montowany w podsufitce. Monitor wyświetla obraz w systemach PAL oraz NTSC. Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w głośnikach pojazdu poprzez radio samochodowe. Dodatkowym elementem jest nadajnik IR do bezprzewodowych słuchawek. Monitor z DVD odtwarza wiele popularnych formatów zapisu, tj: DVD/DVD-+R/DVD-+RW/CD-DA/CD-RW/MP3/VCD/SVCD. Cena monitora: 899 zł.

Nieco mniejszy monitor to model PY TR7092 o przekątnej 9,2 cala, również montowany do podsufitki. PY TR7092 ma dobre kąty widzenia obrazu i daje możliwość zmiany systemu NTSC na PAL. Podobnie jak poprzednik ma wbudowany transmiter IR, a także jedno wejście wideo. Cena monitora 450 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Dla właścicieli mniejszych samochodów lepszym wyborem będzie monitor montowany w zagłówku, z tyłu siedzenia. PY TH7088 o przekątnej 7 cali posiada wejście i wyjście video i audio. Podłączenie monitora do jednostki głównej, która wyposażona jest w DVD, TV lub odtwarzacz plików komputerowych przez wejścia znajdujące się od strony czołowej panelu, pozwala cieszyć się pełną swobodą pasażera i kierowcy. Oznacza to, możliwość jednoczesnego korzystania z, np. nawigacji przy projekcji filmów. Matryca TFT-LCD wyświetla obraz w standardowym formacie 16:9, ale istniej możliwość przełączenia jej na tryb 4:3; paleta barw wynosi 128 tysięcy, ekran ma efektywną powłokę, która zapobiega odbiciom światła. Cena monitora 299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)