Samochodowe monitory Peiying

Samochodowe monitory Peiying18.06.2012 12:58
Samochodowe monitory Peiying
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Peiying zaprezentował nową linie monitorów przeznaczonych do montażu w samochodach. Do wyboru dostępne są dwa modele montowane w podsufitce, a także jeden model przeznaczony do montażu w zagłówkach. Jeden model jest także wyposażony we wbudowany odtwarzacz DVD.

PY TH1071 to monitor o przekątnej 10,2 cala z wbudowanym odtwarzaczem DVD oraz transmiterem FM montowany w podsufitce. Monitor wyświetla obraz w systemach PAL oraz NTSC. Transmiter FM umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku w głośnikach pojazdu poprzez radio samochodowe. Dodatkowym elementem jest nadajnik IR do bezprzewodowych słuchawek. Monitor z DVD odtwarza wiele popularnych formatów zapisu, tj: DVD/DVD-+R/DVD-+RW/CD-DA/CD-RW/MP3/VCD/SVCD. Cena monitora: 899 zł.

Nieco mniejszy monitor to model PY TR7092 o przekątnej 9,2 cala, również montowany do podsufitki. PY TR7092 ma dobre kąty widzenia obrazu i daje możliwość zmiany systemu NTSC na PAL. Podobnie jak poprzednik ma wbudowany transmiter IR, a także jedno wejście wideo. Cena monitora 450 zł.

288765877942565011
© (fot. Materiały prasowe)

Dla właścicieli mniejszych samochodów lepszym wyborem będzie monitor montowany w zagłówku, z tyłu siedzenia. PY TH7088 o przekątnej 7 cali posiada wejście i wyjście video i audio. Podłączenie monitora do jednostki głównej, która wyposażona jest w DVD, TV lub odtwarzacz plików komputerowych przez wejścia znajdujące się od strony czołowej panelu, pozwala cieszyć się pełną swobodą pasażera i kierowcy. Oznacza to, możliwość jednoczesnego korzystania z, np. nawigacji przy projekcji filmów. Matryca TFT-LCD wyświetla obraz w standardowym formacie 16:9, ale istniej możliwość przełączenia jej na tryb 4:3; paleta barw wynosi 128 tysięcy, ekran ma efektywną powłokę, która zapobiega odbiciom światła. Cena monitora 299 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)