Trwa ładowanie...
d2i1hin

Ryba z ludzką twarzą? W Chinach nagrano wideo

Sławna twarz na Marsie, obrazy z podwójną interpretacją. Wszędzie doszukujemy się podobieństw do znanych nam zarysów ludzkiej twarzy. Okazuje się, że pewne ryby także wyglądają, jakby miały ludzką twarz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryba z ludzką twarzą? Zobacz WIDEO
Ryba z ludzką twarzą? Zobacz WIDEO (Newsflare @ Facebook)
d2i1hin

W jednej z turystycznych miejscowości w Chinach wypoczywający goście z zagranicy natknęli się na karpia, którego znamiona przypominają ludzką twarz. Można zauważyć w nich zarys mężczyzny. Usta oczy i ogólnie całą głowę. To początkowo przerażające, ale po podpłynięciu ryby blisko osoby robiącej ujęcia, nie jest już tak straszne i złudzenie przedstawia się inaczej.

To nie pierwszy i nie jedyny przypadek ryby, która na swoim ciele może mieć elementy przypominające ludzką głowę. Znanych jest kilka przypadków głównie w Azji. Nie tak dawno w ostatnią wiosnę podobne zajście miało miejsce w Japonii, a w 2010 roku zdjęcia tego samego gatunku ryby obiegły Internet.

Seaman z gry pod tym samym tytułem seaman Brett Darien @ YouTube
Seaman z gry pod tym samym tytułem

Jeśli traktować sprawę z przymrużeniem oka, to pierwszą głośniejszą sprawą była dziwna ryba o głowie mężczyzny z dawnej konsoli Sega Dreamcast. Seaman z gry pod tym samym tytułem to już nie złudzenie, a bardzo nietypowa wizja artystyczna producentów gry. Żeby było ciekawiej, dziwny ryboczłowiek to nie tylko epizodyczny występ, a główna oś rozgrywki.

d2i1hin

Podziel się opinią

Share

d2i1hin

d2i1hin
Więcej tematów