Ruszyła przedświąteczna gorączka zakupów

Ruszyła przedświąteczna gorączka zakupów

Ruszyła przedświąteczna gorączka zakupów
Źródło zdjęć: © Fotolia | Niki Love
03.12.2015 12:10

Ruszyła świąteczna gorączka zakupów. Poszukiwane są nie tylko typowe prezenty jak zabawki, perfumy, biżuteria, gadżety, ale także sprzęty. Jak się okazuje właśnie teraz bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się tzw. mały sprzęt AGD.

Ruszyła świąteczna gorączka zakupów. Poszukiwane są nie tylko typowe prezenty jak zabawki, perfumy, biżuteria, gadżety, ale także sprzęty. Jak się okazuje właśnie teraz, bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się tzw. mały sprzęt AGD.

- _ W okresie przedświątecznym chętniej klienci kupują tzw. mały sprzęt AGD. Głównie są to blendery, miksery, czy też blendery kielichowe, ręczne i inne tego typu sprzęty. Są one potrzebne, żeby przygotować potrawy na święta, ale też są dobrym pomysłem na prezent pod choinkę. To jest teraz najważniejszy sezon na tego typu urządzenia _ - mówi Krzysztof Rutkowski, marketing manager Amica.

Dziś, producenci urządzeń AGD prześcigają się również w oferowaniu inteligentnych rozwiązań, które mają wpłynąć na komfort, bezpieczeństwo i spokój wynikający z użytkowania sprzętu. Jest to odpowiedź na coraz popularniejszy trend smart. Obecnie już 9,1 mld urządzeń na świecie podłączonych jest do Internetu, a według prognoz International Data Corporation (IDC) do 202. r. ich liczba może wzrosnąć trzykrotnie. Do globalnej sieci podłączone są nie tylko komputery, smartfony czy tablety, ale coraz częściej samochody, odzież oraz sprzęt AGD.

- Obecnie klienci potrzebują sprzętów, które rozwiązują konkretne problemy, które przydają się w życiu codziennym. Mamy piekarniki, które można sterować zdalnie za pomocą smartfona. To jest najnowszy trend - dodaje Krzysztof Rutkowski. - Można sobie wyobrazić taką sytuację, że wraca po pracy do domu i w tym czasie ustawiam temperaturę w piekarniku.

Szacuje się, że do 202. r. typowy dom może być wypełniony ponad 500 inteligentnymi urządzeniami.

Źródło artykułu:newsrm.tv
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)