Rozrywkowa i niedroga Nokia Lumia 625

Rozrywkowa i niedroga Nokia Lumia 625

Rozrywkowa i niedroga Nokia Lumia 625
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.07.2013 12:08, aktualizacja: 23.07.2013 13:56

Nokia zapowiedziała dziś wprowadzenie do oferty atrakcyjnego cenowo smartfonu Lumia 625. Telefon wyposażono między innymi w ekran LCD o przekątnej 4,7” i łączności z Internetem za pośrednictwem sieci 4G. W telefonie pracującym pod kontrolą systemu Windows Phone 8 dostępnych będzie także pięć wymiennych obudów.

Telefon napędzany jest dwurdzeniowym procesorem taktowanym z częstotliwością 1,2 GHz, który jest wspomagany przez 51. MB pamięci RAM. Pamięć dostępna dla użytkownika to natomiast 8GB. W urządzeniu zamontowano dwa aparaty: główny o rozdzielczości 5 MP z automatycznym ustawianiem ostrości i rozdzielczości 1080p, oraz przedni VGA. Zainstalowana bateria ma pojemność 2000 mAh i ma zapewnić do 23 godzin rozmów lub do 23 dni czuwania.

Nowy model Nokia oferuje wiele innowacji dostępnych w zapowiedzianym niedawno sztandarowym modelu Nokia Lumia 1020. Wśród nich są m.in. zintegrowane aplikacje fotograficzne, takie jak Nokia Smart Camera, która umożliwia usuwanie ze zdjęć zbędnych obiektów, a także Nokia Kinograf, która ożywia wspomnienia, dodając do zdjęć ruch.

Nokia Lumia 62. działa z systemem Windows Phone 8 i aktualizacją Nokia Lumia Amber. Komunikację z ułatwiają aktualizowane na bieżąco animowane kafelki na ekranie głównym, oraz aplikacja Kontakty. Model oferuje też aplikacje Xbox Live i Microsoft Office oraz 7 GB przydatnej pamięci na wirtualnym dysku SkyDrive. Lumia 625 oferuje również obsługę kart pamięci micro SD, co pozwala na uzyskanie 64 GB dodatkowej pamięci.

Dostępna w smartfonie aplikacja Nokia Muzyka umożliwia bezpłatny strumieniowy odbiór muzyki bez reklam, rejestracji czy abonamentu. By słuchać ulubionych utworów w trybie offline, użytkownicy mogą pobrać wcześniej listy odtwarzania.

Cena: około 290 USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)