Rosja. Instagramerka Jekatarina Karaglanowa znaleziona martwa w walizce

Rosja. Instagramerka Jekatarina Karaglanowa znaleziona martwa w walizce

Rosja. Instagramerka Jekatarina Karaglanowa znaleziona martwa w walizce
Źródło zdjęć: © Instagram
29.07.2019 10:13, aktualizacja: 01.08.2019 19:43

Instagramerka Jekatarina Karaglanowa, znana też jako @katti_loves_life została znaleziona martwa w wynajętym mieszkaniu w Moskwie. Jej ciało było spakowane do walizki.

Krewni Jekatariny Karaglanowej nie mogli się z nią skontaktować przez kilka dni i zaniepokojeni poprosili właściciela mieszkania, by sprawdził, czy nic się dziewczynie nie stało. Odkrycie, jakiego dokonali wstrząsnęło wszystkimi.

Rosja - morderstwo Instagramerki

Instagramerka Jekatarina Karaglanowa została znaleziona martwa, a jej ciało było spakowane do walizki, z której wystawała noga. Rodzina była w szoku, gdy znalazła zwłoki 24-letniej kobiety. Instagramerka była naga, a na jej klatce piersiowej znajdowały się rany kłute. Niezwłocznie została wszczęta sprawa o morderstwo.

Jak donosi portal Vesti.ru, głównymi podejrzanymi są wielbiciele kobiety. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motywem morderstwa mogła być zazdrość. Jekatarina Karaglanowa miała podobno dwóch wielbicieli w wieku 52 i 32 lat.

Jekatarina Karaglanowa prowadziła popularne konto na Instagramie, mając ponad 80 tysięcy obserwujących. Wcześniej startowała również w konkursie na miss Moskwy. Jej profil w mediach społecznościowych skupiał się przede wszystkim na tematyce podróżniczej oraz na jej studiach. Kobieta studiowała na państwowym uniwersytecie medycznym w Moskwie, a niedawno odbyła staż w szpitalu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)