Bianca Devins brutalnie zamordowana. Jej chłopak pokazał w sieci zdjęcia zwłok

Strona głównaBianca Devins brutalnie zamordowana. Jej chłopak pokazał w sieci zdjęcia zwłok
17.07.2019 08:04
Bianca Devins brutalnie zamordowana. Jej chłopak pokazał w sieci zdjęcia zwłok
Źródło zdjęć: © Instagram | escty

17-letnia Bianca Devins, instagramerka została zamordowana przez swojego chłopaka. 21-latek Brandon Clark odciął dziewczynie głowę, a zdjęcia ciała udostępnił w sieci.

Bianca Devins przed śmiercią była obserwowana na Instagramie przez ponad 35 000 osób. Nastolatka prowadziła 2 profile, w tym popularny @escty. Była także aktywną użytkowniczką serwisu 4Chan.

Jak donoszą media, do zabójstwa doszło wieczorem 13 lipca. Powodem miała być kłótnia Devins z jej chłopakiem – Brandonem Clarkiem, który sam zawiadomił policję następnego dnia rano. Według ujawnionych informacji para miała się pokłócić, co ostatecznie doprowadziło do śmierci dziewczyny.

Bianca Devins brutalnie zamordowana – zdjęcia trafiają do sieci

W sobotę wieczorem mężczyzna na swoim profilu na Instagramie napisał niepokojącą wiadomość o treści: Nadchodzi piekło. Niedługo potem umieścił również zdjęcie z okaleczonym ciałem dziewczyny. Policja potwierdziła autentyczność zdjęcia.

Clark udostępnił zdjęcie ciała Bianci Devins także na kanale Discord (popularnym wśród graczy komunikatorze internetowym)
, na którym się udzielała, dopisując:

"Przykro mi…. musicie znaleźć sobie kogoś innego do przyklejania się." Chłopak udostępnił także wszystkie dane osobowe dziewczyny, która do tej pory była anonimowa w sieci.

"Jesteśmy zszokowani i głęboko zasmuceni tą straszna sytuacją. Pracujemy blisko z przedstawicielami prawa, by dostarczyć wszelkiej możliwej pomocy. W międzyczasie nasze serca podążają ku rodzinie Bianki i bliskich jej osób" - przekazał rzecznik Discorda w Rozmowie z CNN.

Zobacz też: Niebezpieczny trend na Instagramie

Morderca próbował popełnić samobójstwo

Następnego dnia rano Brandon Clark miał sam zadzwonić na policję, zmienił także swój status w profilu w mediach społecznościowych, sugerując datę własnej śmierci. Kiedy policja go znalazła, próbował popełnić samobójstwo.

Podejrzany trafił do szpitala, ale kiedy jego stan się ustabilizuje najprawdopodobniej usłyszy zarzut morderstwa.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)