"Robaczywe" stacje dokujące

"Robaczywe" stacje dokujące

"Robaczywe" stacje dokujące
07.01.2009 16:35

Na targach CES2009 firma Vestalife zaprezentowała nową linie głośników dla iPhone'a i iPoda. Obok "Biedronki" (Ladybug) w ofercie pojawiła się "świetlik" (FireFly) oraz "szkatułka na klejnoty" (Jewelbox)

Na targach CES2009 firma Vestalife zaprezentowała nową linie głośników dla iPhone'a i iPoda. Obok "Biedronki" (Ladybug) w ofercie pojawiła się "świetlik" (FireFly) oraz "szkatułka na klejnoty" (Jewelbox).

Ladybug to stacja dokująca z rozchylanymi głośnikami satelitarnymi, wbudowanym subwooferem. Głośniki zasilane są przez zintegrowany ze stacją dokująca wzmacniacz cyfrowy. "Biedronka" umożliwia ładowania podłączonego do niej iPoda czy iPhone'a gdy stacja podłączona jest do sieci energetycznej. Ladybug może być zasilany również z czterech baterii AA (R14), jednak w takiej sytuacji nie ładuje "zadokowanego" odtwarzacza.

Obraz
© Stacja dokująca Ladybug (fot. Vestalife)

"Biedronka" może też służyć za przenośny zestaw wzmacniający dla dowolnego mp3playera, wyposażona jest w klasyczne wejście audio z gniazdkiem mini-jack 3.5mm. Uzupełnieniem zestawu jest pilot zdalnego sterowania

Obraz
© Firefly i Jewelbox (fot. Vestalife)

Firefly i Jewelbox w stanie złożonym są bardzo do siebie podobne. Obydwie stacje dokujące pozwalają na ładowanie odtwarzaczy i telefonów Apple. Obydwie mają również zintegrowane głośniki wraz ze wzmacniaczem. Znaczącą różnicę widać dopiero po rozłożeniu "skrzydełek" z pozycji transportowej do roboczej. Wtedy urządzenia przyjmują swą właściwa formę. Jewelbox, podobnie jak Ladybug, posiada wbudowany subwoofer. Firefly jest go pozbawiony.

Ladybug kosztuje $109.95 w internetowym sklepie producenta, cen Firefly i Jewelbox jeszcze nie podano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)