PS3 Slim na YouTube?

PS3 Slim na YouTube?

15.07.2009 09:30, aktual.: 15.07.2009 10:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plotka na temat produktu firmy Sony - PS3 Slim - nabrała rozmachu po tym jak na YouTube umieszczono materiał filmowy, na którym można rzekomo zobaczyć konsolę

Film, który w ostatnich dniach pojawił się na YouTube spowodował lawinę komentarzy w Sieci. Niemal każdy z widzów ma swoją teorię - w materiale zaprezentowane zostało bowiem urządzenie przypominające konsolę PS3 Slim, którą od pewnego czasu można było oglądać na zdjęciach w Sieci. Wideo najwyraźniej pochodzi z Filipin.

Obraz
© (fot. IDG)

Autor filmu wyjaśnił, że udało mu się znaleźć PS3 Slim w jednym ze sklepów na Filipinach. Cena urządzenia miała podobno wynosić 25. funtów. Niestety, informacja nie została potwierdzona przez Sony, występuje więc duże prawdopodobieństwo, że konsola przedstawiona w materiale nie ma żadnego związku z oryginalnym PS3 Slim.

Niedawno na forum IGN pojawił się wpis dotyczący specyfikacji technicznej konsoli. Według niego urządzenie miałoby zostać wyposażone w dysk twardy o pojemności 12. GB, dwa porty USB i kontroler Dualshock 3. Konsola miałaby zostać pozbawiona czytników kart pamięci.

Wygląda na to, że coraz bliżej nam do zaprezentowania PS3 Slim ale istnieje zbyt wiele niejasności aby stwierdzić jakikolwiek fakt na temat platformy. Jack Tretton i Sir Howard Springer z Sony zadeklarowali ostatnio, że nie zamierzają obniżać ceny PS3 w najbliższej przyszłości. Zamieszanie z PS3 Slim może być więc chwytem marketingowym, który przyciągnie uwagę graczy do marki. Z drugiej strony, jeśli Sony zdecyduje się wydać PS3 Slim, to będzie mogło spokojnie negować potrzebę obniżenia ceny - chudszy model byłby niewątpliwie tańszy z racji mniejszego kosztu produkcji.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)