Przenośny odtwarzacz Blu‑Ray Funai PB1‑M200

Przenośny odtwarzacz Blu-Ray Funai PB1-M200

01.12.2010 15:03, aktual.: 01.12.2010 15:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na polskim rynku debiutuje właśnie przenośny odtwarzacz Blu-Ray Funai PB1-M200. Oprócz płyt Blu-ray, urządzenie odtwarza praktycznie wszystkie nośniki CD/DVD. Urządzenie otwiera także zdjęcia i odtwarza muzykę w formacie MP3 oraz filmy w formatach DivX/DivX-HD/WMA. Możliwości odtwarzacza poszerza wbudowany slot na karty SD.

Odtwarzacz wyposażono w obrotowy ekran o przekątnej 10,1”. i rozdzielczości 1024x600 pikseli. Obraz wyświetlany jest z prędkością 24 klatek na sekundę i korygowany przy pomocy cyfrowej redukcji szumów HD. Wbudowana bateria umożliwia pracę ponad 2,5h na jednym ładowaniu. PB1-M200 to nie tylko odtwarzacz Blu-ray. Dzięki funkcji vTuner, w zestawieniu z wejściem na słuchawki, standardem Virtual Surround i Dolby True HD, można uzyskać łatwy dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych (konieczne jest wtedy połączenie z internetem poprzez sieć LAN).

Obraz
© (fot. Funai)

Urządzenie Funai jest zgodne ze standardem BD-Live, który umożliwia pobranie napisów lub zwiastunów innych filmów. FUNAI PB1-M20. wyposażono także w funkcję fun-Link, dzięki której za pomocą jednego pilota można zarządzać wszystkimi częściami składowymi kina domowego. Obsługiwane standardy dźwięku to Dolby Digital Plus, Dolby True HD, DTS, DTS HD oraz Virtual Surround. Wbudowane wejścia to złącze HDMI, LAN, AV. Urządzenie umożliwia pracę sieciach o napięciu od 100 do 240V. Na wyposażeniu znajduje się także pilot zdalnego sterowania.

Sugerowana cena detaliczna: 2499zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)